2737
2734
عنوان

کیا حوصلشون سر رفته بیان اینجا

233 بازدید | 63 پست

چیکار میکنین دوستان؟بیاید یکم گپ بزنیم

من تنهام پسرم رفته استخر دخترمم رفته خونه مادرشوهرم با دختر عموش بازی کنه

دیگه منم یکم کارای خونه رو کردم نشستم بیکار حوصلم سر رفته😥

شیعه ب دنیا آمده ام...شیعه خواهم ماند.‌‌..شیعه خواهم مرد...و تا ابد فریاد خواهم زد...یاعلی🌷🌷🌷

من تنهام،دارم تبلیغ میکنم برا کانالم،،یه ممبر که اضتفه بشه کللی ذوق میکنم😂😂حتی به فروش ذوق نمیکنم اندازه ی جذب ممبر

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
لطفا واسم گزارش بزنید حوصلتون سرنره   هرکی زد بلایکه مرسی https://www.ninisite.com/discus ...

خخ زدم عزیزم

شیعه ب دنیا آمده ام...شیعه خواهم ماند.‌‌..شیعه خواهم مرد...و تا ابد فریاد خواهم زد...یاعلی🌷🌷🌷

هیچی نشستم ساعت ۶ بشه 😐

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
من تنهام،دارم تبلیغ میکنم برا کانالم،،یه ممبر که اضتفه بشه کللی ذوق میکنم😂😂حتی به فروش ذوق نمیکنم ...

من اومدم سایز36نداری لفیدم😓

امشب صدای تیشه ازبیستون نیامد😞شاید به خواب شیرین فرهادرفته باشد😍

منم خوشحالم ازینکه امتحان پسفردام خوندنی نیست دارم لذت میبرم ازین ازادی

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2706