2733
2739
عنوان

بیاید مطالب قانون جذب بزارم براتون

356 بازدید | 58 پست

بچه ها من ب شددددددت اعتقاد دارم و نتیجه گرفتم و خیلی چیزا روازش گرفتم ...خیلی...

زندگی اکنونتون نتیجه افکار و انرژی شما درگذشته بوده....

براتون بعضی وقتا مطلب میزارم....حیفه ک ندونید یا استفاده نکنید 

خاهشا مطالب منفی یا کامنت منفی نزارید و مخالفت یا هر دیدگاه منفی رو وارد این تاپیک نکنید و ب راحتی تاپیک رو ترک کنید 

خوشبختی شاید توصفحه بعدی باشد..نبند کتابو🧡

🍃🍃🍃

هنگامیکه با خود در حال گفتگو هستید سه روزنه و دو حواس شما در حال فرستادن ارتعاش است و مانند یک مولد انرژی در حالت تولید و خلق کردن است

۱_ذهن و فکر شما در حال آنالیز کردن است

۲_گوشهای شما در حال شنیدن گفتگو ی شما و صداو انعکاس آن است

۳_زبان شما در حال گفتگو است

💡شاید برخی اوقات تنها در سکوت باشد اما ذهن شما بسیار قوی شنوا و‌گویا و با انعکاسی ژرف به درونتان بازخورد دارد

💡شاید متوجه نباشید اما نیروی بسیار قوی ساطع می کنید و ارتعاش شما از چند جهت عمل میکند

و

✅مراقب گفتگو های درونی خود باشید

تصمیم بگیرید چه میخواهید بعد روی آن تمرکز کنید. آن را باور کنید ، در موردش فکر کنید بعد منتظر وقوع و تجلی آن باشید. این فرایند خلقت است.

راندا برن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گذاشتی لایکم کن  یه سوال مثلا منک الان کلا ذهنم منفی پردازه همش به چیزا داغون فکرمیکنم دراینده پیش میاد واسم؟

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2731

🌻🌻باور

وقتی شروع به انجام کاری می کنید ، اولین گامی که شما را به سمت موفقیت پیش می برد ، باور شماست.

باور به خودتان، باور به اینکه توانایی انجام آن کار را دارید و حتی در ذهن خود گامهای ترقی خود را دیده اید.

وقتی باور قوی باشد ، ایمان به موفقیت در آن کار حاصل میشود و این امر باعث ایجاد احساس خوب در شما می شود .

و این احساس خوب آنقدر در سطح ارتعاشیتان به شما یاری می رساند که موجب حرکتها و‌گامهای مصممانه تری می شود .

آنقدر که هرگاه افکار منفی در ذهن شما شروع به روشن شدن کردند ، ذهن چون باور به موفقیت و‌ تواناییتان دارد شروع به پادزهر که همان جایگزین کردن ایده ها و افکار و باورهای مثبت است را می کند .

خداوند در وجود همه ما تواناییها و استعدادهای خارق العاده ای نهاده است، کافیست از درون باور کنیم تا کلید روشنایی آنها در بیرون نمایان شوند.

✳️نکته : در این مسیر عبارات تاکیدی کمک شایانی به پرورش ذهن و رشد باورهایتان می کنند.

عباراتی همچون

✅ من توانمند هستم

✅من لایق عالی ترینها هستم

✅من قدرتمند هستم

🌻باورهایتان سبز و مسیر رشدتان آباد

گذاشتی لایکم کن  یه سوال مثلا منک الان کلا ذهنم منفی پردازه همش به چیزا داغون فکرمیکنم دراینده ...

ازالان شروع کن...خداروشکر ارتعاش و قدرت اترژی مثبت چندبرابر انرژی منفیه...اصلا منتظر وقوعش نباش..اگه الان مثبت شی مطمئن باش بهترین اتفلقا رقم میخوره برات

2738
ازالان شروع کن...خداروشکر ارتعاش و قدرت اترژی مثبت چندبرابر انرژی منفیه...اصلا منتظر وقوعش نباش..اگه ...

خیلی ذهنم منفی مرسی ک تاپیکو زدی 

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
بچه ها هرروز صب ازخاب بلند میشید لبخند بزنید بگید اخ جون  امروز اتفاقای خوب برام میفته و بابتش ...

استارتر من میخوام یک خونه ای رو که الان توش مستاجرم رو جذب کنم وانشالاه تا چن ماه دیگه بخریمش میتونی کمکم کنی گام اول بردارم

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
عزیزمی من مطمئنم خیلی مثبت میشی

خداکنه عزیزم

خیلی ذهنم منفی مرسی ک تاپیکو زدی 

همین امروز چندمورد ک بابتش شادی رو بنویس و هرروز چنتا مورد اضافه کن...

موارد ساده مثل ارامش...سلامتی چشم سلامتی قلب...سایه پدرمادر ....موهای زیبا...چشمای زیبا یا...........

دنیا چیزای زیادی برای خوشحالی داره

2706