2733
2739
عنوان

غذای سرد و بدون نفخ؟

162 بازدید | 7 پست

سلام ... کسی میدونه چه غذاهای طبع شون سرده و نفخ ندارن... بچم هشت روزشه زردی هم گرفته میخام ی غذای بخورم که طبع اش سرد باشه برای زردیش بد نباشه و در ضمن نفخ  آور نباشه ...  هم خودم و هم بچم داریم ضعیف میشیم 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه میشه و می تونید ی دستور از پخت سوپ جو به من بگید ... ببخشد آ.. نمیدونم چی ها باید بریزم

چشم.مرغ و گوجه رنده شده وهویج و پیازرو بذاربامقداری آب بذار روی گاز.جوش که اومدزیرشوکم کن وجوپرکهاتویه آب بکش بریزتوش و بذارتاجابیفته.مقدارجوپرکتم دلبخواهه اگربخوای سوپت لعاب دارباشه کمتربریزو اگربخوای نه پرملات باشه بیشترولی من خودم تقرببانصف یه لیوان پلوپزمیریزم ولی میذارم حسسسابی پخته بشه که درواقع فقط لعاب جوباشه.درآخرهم اگرجعفری داری بریزتوش.

بچتودکتربردین؟زردیش درچه حدیه؟

روی دستش پسرش رفت ولی قولش نه،لطفا لایک نکنید ممنونم                 
درجه زردی پسرتان چقد بود؟... دقیقا چی کار کردید که خوب شد؟؟؟

اببخشیداینوالان دیدم.عددشویادم نیست ولی گفتن بستری بشه اماهمسرم رفت دستگاه آوردو ۴۸ساعت زیردستگاه بودفکرکنم.بهش شیرخشک هم دادم علاوه برشیرخودم که دفعش زیادبشه.ولی حتماببرش دکترکه باآزمایش تعیین درجه میشه

روی دستش پسرش رفت ولی قولش نه،لطفا لایک نکنید ممنونم                 
2738