2737
2739
داشتم گریه میکردم بغلم کرد دیگه گفت تو همون بغلش بخابم.خودش نشسته بود.ای بابا چه حالتی رو تصور کردید ...

اینجا چیزی رو مطرح نکنید اصلا حرفایی میشنوی از بعضیاشون ک به ترک دیوارم شک میکنی ذهنت خراب میشه کلا شکاک میشی 😐😐😐😐

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
والا من میرم پیش داداشم گاهی میخوابم اذیتش میکنم  فکرم خراب؟😑😑😑

از دید سایت اره فک کنم منظورمو بد متوجه شدی من خطابم ب اونایی بود ک میگن وایی چ زشت برادرت منظور داره و اینا میگم چرا اینقدر فکرتون خرابه ک فک میکنید برادر منظور داره متوجه شدی عزیزدلم؟

وگرنه ادم با برادرش شوخی هم نکنه مگ میشه

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از دید سایت اره فک کنم منظورمو بد متوجه شدی من خطابم ب اونایی بود ک میگن وایی چ زشت برادرت منظور دار ...

میدونم عزیزم متوجه شدم منظورتو😘😘😘

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2731
مگه ميشه مگه داريم 😱😱😱😱😱

بله عزیزم تو این ایران هزار تا از این موردا داریم منم ایکیش  خدا شوهرم رو حفظ کنه اون اومد خواستگاریم بهش قضیه رو گفتم گفت اگه واقعا داداشت این کار کرده که بدونم خودت گناهی نداری بخاطر آبروت میگرمت بعد از یکسال طلاق بگیرم ماهم ازدواج کردیم سریکسال می‌خواستیم بریم برا طلاق توافقی که گفت من از زندگیم راضی هستم نمیخوام طلاق بگیرم بعد اون گفت بذاریم بچه دار بشیم یک ماه از جلوگیریم گذشته بود که حامله شدن الان سه سال از ازدواج ام میگذره دخترم ۱۶ماه هست و شوهرم هم عاشقمه

منظورم این بود حالم بد بود که اینو گفت.بچه خوبیه

الهی. انشالله تنش سالم باششپه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738
اون که دندانپزشک ؟ یادکتر؟

جفتشون دندونپزشکن

این داستانش طولانیه .خیر سرم میخواستم رد گم کنم(تو اون تاپیکی که نوشتم ماریجوانا میکشن)به خاطر همینم رشته ها و دانشگاهشونو یکم تغییر دادم.که البته بی نتیجه بود.دخترعموم شناساییم کرد  

2706