2733
2739

میشه بعد طلاق راحت زندگی کرد یا مشکلات الان براتون تحملش راحتتر از مسائلیه که بعد طلاق پیش میاد؟؟؟؟

این روزا خیلی به تموم کردن دارم فک میکنم میشه راهنماییم کنین؟؟

حالم اصلن خوب نیست

سلام 

امید وارم که مشکلتون بدون طلاق حل بشه ولی چرا قبلش تحقیقی نمیکنید که به این مورد دچار نشید ؟ 

خب در کشور ما زندگی در شرایط طلاق یکم خیلی سخته بخصوص وقتی درامدی نداشته باشی. و اگر در محل کار هم کسی بفهمه که دیگه مشکل بیشتر میشه 

بستگی داره مشکلت در چه حد باشه،وقتی تو زندگی به ته خط رسیدی با همسرت طلاق بهترین راه حله و نوید شروع دوباره رو میده،اما اگر مشکلاتتون با مشاوره و گذشت قابله حله بهتره که آدم اون راهی رو که رفته تا تهش به مقصد ببره و به خاطر مشکلات پیش پا افتاده که اغلب قابل حل هست زندگیشو خراب نکنه به امید شروع دوباره!

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این حرف تون  یعنی  هنوزم امید هست 

یعنی  شاید بشه  با تلاش دو نفره و اصلاح دو‌ نفره  و تغییر  ، شرایط رو بهتر کرد  و زندگی رو از هم نپاشید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2731
سلام  امید وارم که مشکلتون بدون طلاق حل بشه ولی چرا قبلش تحقیقی نمیکنید که به این مورد دچار نش ...

من سنتی ازدواج کردم

الان مشکلم فقط مادرشه و اینکه به تمام معنا بچه ننه س! 

این مشلک نمیشد با تحقیق فهمید

بستگی داره مشکلت در چه حد باشه،وقتی تو زندگی به ته خط رسیدی با همسرت طلاق بهترین راه حله و نوید شروع ...

متاسفانه اون هیچ تلاشی حاضر نیست بکنه واسه بهتر شدن زندگیمون! اولویت اولش مامانشه و من هیچ کجای زندگیش نیستم

و البته از نظر اون اینا مشکل محسوب نمیشه من آدم رویایی ای هستم

اگر خانوادت حمایتت کنن و پشتت باشن  باز تحمل مشکلات بعد از طلاق راحت تره ولی به نظرم کلا طلاق گ ...

متاسفانه خانواده م فکر میکنن شوهرم یه فرشته س 

نمیدونم اصن چجوری باید بهشون بگم

2740
این حرف تون  یعنی  هنوزم امید هست  یعنی  شاید بشه  با تلاش دو نفره و اصلاح ...

اون نمیخواد تغییر کنه!

حتی حاضر نیست باهم در مورد مشلاتمون حرف بزنیم! منم حرف بزنم تهش میشه قهر

من سنتی ازدواج کردم الان مشکلم فقط مادرشه و اینکه به تمام معنا بچه ننه س!  این مشلک نمیشد با ...

طلاق نگیر این مشکلی نیست که بخاطرش بخوای طلاق بگیری بیشتر مردا مامانی هستن کاریش نمیشه کرد، با شوهرت خوب باش بهش محبت کن خودش به مرور به سمتت کشیده میشه

متاسفانه اون هیچ تلاشی حاضر نیست بکنه واسه بهتر شدن زندگیمون! اولویت اولش مامانشه و من هیچ کجای زندگ ...

پس حس میکنم میتونی مشکلتو با مشاور حل کنی،اول خودت برو مشاوره بعد با تشخیص مشاوره همسرت هم بیاد،اول برو تا بدونی ریشه مشکلاتت از کجاست ،لزومی نداره از همون اول باهم برید مشاوره

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
طلاق نگیر این مشکلی نیست که بخاطرش بخوای طلاق بگیری بیشتر مردا مامانی هستن کاریش نمیشه کرد، با شوهرت ...

خیلی سعی کردمو نشد!

مامانی بودن این درجه خیلییییی بالایی داره

حاضره تو جمع خانوادگیشون منو مسخره کنه تا مامانش بخنده!

همیشه هر چی مامانش بگه همونه!

مامانشم که انگار همسر من شوهرشه

همسرم و پدرش باهم کار میکنن و ماها هم تو یه آپارتمان تو دو واحد جدا زندگی میکنیم

قبل از اینکه اینا از سر کار بیان مادر شوهرم حتمن باید خونه ش رو مرتب کرده باشه حمام رفته باشه به خودش حسابی رسیده باشه برا پسرش میزو آماده کنه تا اون از راه برسه خونه میوه و چاییشو بده دستش و یه لقمه از غذاش بده بخوره بعد راهیش کنه بیاد خونه!

یا مثلن هر جا بریم با پسرش عکس دو نفره بگیرن که موقع عکس گرفتن یا میره میشینه رو پای پسرش یا میره تو بغلش وامیسته!

منم حق اعتراض ندارم

من سنتی ازدواج کردم الان مشکلم فقط مادرشه و اینکه به تمام معنا بچه ننه س!  این مشلک نمیشد با ...

خب ازدواج سنتی به خودی خود بد نیست دوست گرامی .ولی بعضی اخلاقها رو میشه در طرف مقابل دید و برررسی کرد .امید وارم مشکلتون حل بشه . قبلش یه مشاوره برید شاید درست بشه و نیازی به طلاق نداشته باشید . 

هفته پیش با خانواده ش رفته بودیم سفر و اونجا شوهرم جلوی مامان و باباش سر من داد کشید که سر برادرشوهرم بود این داد کشیدن. منم بهم برخورد و ساکت شدم و دیگه با شوهرم سر سنگین شدم

فرداش مامانش با من قهر کرده بود که چرا با پسرش سرسنگین شدم! قهرشم دقیقن مث قهر یه بچه 4 ساله س که نه نگات میکنه نه باهاش حرف بزنی جوابتو میده! متاسفانه از اون روزم هی داره تو گوش شوهرم میخونه که زنت ال کرده و بل کرده و باعث شده همه ش باهم دعوا داشته باشیم