2733
2739
عنوان

فولیکول۱۴ و‌بارداری

1130 بازدید | 33 پست

سلام دوستان

من‌این ماه از پنج پریود تا پنج شب یه دونه کلومیفن خوردم 

امروز ۱۳ پریودم رفتم‌ سونو دکتر گفت تخمدان چپ یه دونه فولی داری ۱۴ میلی هست و‌جالب نیست واسه بارداری ، به نظرتون امکان بارداری هست این‌ماه؟ کسی بوده با این اندازه فولی یا کمتر باردار شده باشه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم فولیکول کوچیک داشتم از روز اول پریود تا روز پنجم تخم هویج دم کردم با نبات خوردم همون ماه باردار شدم

اگه این ماه باردار نشدی تو هم انجام بده ان شاالله دامنت سبز شه به زودی🙏

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
2731
من با ۱۴ حامله شدم منم ۱۳ سیکلم رفتم دوتا فولی ۱۴ داشتم همون شبم نزدیکی کردم حامله شدم بچمم دختره ال ...

ممنون عزیزم‌پس منم امید داشته باشم؟

من یه دختر۵ ساله هم دارم‌

میگن فولی پایین بچه دختر میشه راست هست؟

منم فولیکول کوچیک داشتم از روز اول پریود تا روز پنجم تخم هویج دم کردم با نبات خوردم همون ماه باردار ...

جدی؟

چه جالب

عاخه هم هویج هم نبات طبع گرم دارن

واسه همین احتمال پسر بودن بچت زیاده

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
2738
بازم بزرگ میشه احتمالا.دوره ات چند روزه است؟

۲۸ روزه بود اما این ماه چون دوفاستون خورده بودم شد۳۱ روزه اما من‌مبنا رو‌همون۲۸ًکه همیشه بودم گرفتم

اخه‌مگه ربط به نوع اسپرم نداره جنسیت؟ 

به نظره من که ندارع چون فولیکول بزرگتر اسپرمای سریعترو جذب میکنه و فولی ریزتر اسپرمای کندترو چون اسپرم ها دو نوع هستن یه سریاشون خیلی سریع و تند هستند و سبک و بعصیاشون کند هستن و بزرگ و سنگین

جدی؟خدا کنه سالم باشه 🙏

ایشالا

من سر دو تا بچه هام گرمی خوردم هر دوتاشون پسرن

چقدر دختر هم دوس دارم

ایشالا حالا سالم و صالح باشن و عاقبت بخیر

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
ایشالا من سر دو تا بچه هام گرمی خوردم هر دوتاشون پسرن چقدر دختر هم دوس دارم ایشالا حالا سالم و صا ...

گرمیجات چیا میخوردی؟

من میخوام مرداد ماه اقدام کنم از الان چی بخورم؟

خدایا شکرت   
2706