2737
2734

زیاد بخابه یه ربه اصلا نمیتونم به کارام برسم؟

سنجاق سرم ازعشق چیزی نمیفهمد... فقط همین رامیداند.. وقتی تو می ایی ... چگونه زیباترم کند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچه من دو ماهگی اینجوری بود رفلاکس داشت علائم دیگه ای نداره؟ قطعا مشکلی داره که نمیزاره خوابش عمیق شه- بدنش جوش نزده؟اگه شیر خودتون رو میخوره شاید چیزی خوردین بهش حساسیت داره

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

دقیقا منم مدتی روزا نمیخوابه البته شبا میخوابه دیگه شبم میشه برا خواب بیقراری میکنه چون عادتش دادم ب تاریکی .البته امروز از دیشب خوابه عجیبه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
بچه من دو ماهگی اینجوری بود رفلاکس داشت علائم دیگه ای نداره؟ قطعا مشکلی داره که نمیزاره خوابش عمیق ش ...

من بعده واکسن دوماهگی اینجور شد مشکوکم ب اینکه رفلاکس گرفته باشه از بس اون روز گریه کرد 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
من بعده واکسن دوماهگی اینجور شد مشکوکم ب اینکه رفلاکس گرفته باشه از بس اون روز گریه کرد 

تو رفلاکس آب دهن بچه سرازیر میشه خوابش عمیق نمیشه  سینه ش خس خس میکنه بدنش جوش میزنه اوایل تند تند شیر میخواد اما بعدا به سختی سینه میگیره و بدنشو قوس میده و تو بیداری از گرفتن سینه مادر امتناع میکنه تحمل گرما رو اصلا نداره سرش داغ میشه بچه من بالا نمیاورد زیاد اما خیلیا همش شیر رو بالا میارن

2738
تو رفلاکس آب دهن بچه سرازیر میشه خوابش عمیق نمیشه  سینه ش خس خس میکنه بدنش جوش میزنه اوایل تند ...

من عطسه و سرفه گاهی خیلی میکنه

بعده واکسن تو خواب یهو اسید انگار تا لحقش بیاد هیییع میگفت و بیدار میشد با گریه از خواب الان زیاد اینجور نیست البته چون بالشتشو شیبدار میزارم .بدنش بخصوص کف پا و ردستاش عرقه حتی تو سرما البته قطره هاشو مدتیه نمیدم چون مدتی بالا میاورد بدجور .با شکم خای باید بدم.یبار ک از بینیشم بالا آورد داشت خفه میشد البته و روزه باز کم کم بهش میدم.ب نظرتون قطره هایی برا جایگزینی قطره هدی بهداشت هست؟ خارجی باشه بهتر باشه؟؟

من عطسه و سرفه گاهی خیلی میکنه بعده واکسن تو خواب یهو اسید انگار تا لحقش بیاد هیییع میگفت و بیدار م ...

دکتر نبردینش؟ شیر خوب میخوره؟ وزنش چطوره اضافه کرده تو این مدت؟

دکتر نبردینش؟ شیر خوب میخوره؟ وزنش چطوره اضافه کرده تو این مدت؟

نه نبردم.وزن تولدش ۲۹۰۰بود دوماهگی ۵.این اوخر کمی تو شی خوردن اذیت میکرد با گریه الان بهتره.مثلا تو بغلم زیاد نمیتوتست بخوره یا سرشو میخواست تو سینم قایم کنه.اولش هر چی میزارم دهانش انگار نمیفهمه  بعد بزور انگار میفهمه.البته الان خدا رو شکر چند روزه بهتر میزارم گرسنه بشه هر دو ساعت میدم

ایشالا که بچه شما رفلاکسی نیست دختر منم تو اون دوره کلا با گرفتن سینه مشکل داشت یا کلا سرشو عقب میکشید یا خوب نمیتونست بگیره باز  دکتر بهش دارو داد تا یه کم بهتر شد حتی الان که ده ماهشه میترسم خیلی چیزا رو بخورمو براش ضرر داشته باشه