2733
2739
عنوان

خواهرابیایین🌺

55 بازدید | 8 پست

سلام

ي مشورت

شما شوهراتون دير ميان خونه مثلا رفتي خونه مادرشوهرتون شوهرتون هنوز ساعت دو با دوستاش بيرونه.چجوري باهاش رفتارميكنين،؟؟داد و بيداد ميكنين فحش ميدين؟؟يا مهربوني ميكنين،؟

تروخدا يادم بدين چجوري باشوهرم رفتار كنم مهربون باشه!؟؟؟

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

هم با خودش هم با خانوادش خیلی مودبانه و محترمانه صحبت میکنم میگم یه مرد متاهل باید بچسبه به زندگیش و رفیق بازی رو کنار بزاره خلاصه اینقدر با خودش صحبت کن مداوم که ملکه ذهنش بشه

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم هر مردی یه قلقی داره

یکی با بی محلی یکی با مهربونی یکی با حرف زدن یکی با مقابله به مثل...

قلقشو پیدا کن و سعی کن بفهمونی که متاهلی فرق داره با زندگی مجردی

و خدایی که بشدت کافیست... 
2728
دو شب

اره ٢شب

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
عزیزم هر مردی یه قلقی داره یکی با بی محلی یکی با مهربونی یکی با حرف زدن یکی با مقابله به مثل... قل ...

قلقش مهربونيه.چجوري بش بفهمونم ي زن باردارم نبايدتنهام بزاره؟

من ک دیزمیاد میریزم بهم

منم همينطووورم

2738