2733
2739
عنوان

خانومایی که سزارین شدین بیاین

120 بازدید | 28 پست

بعد زایمان آدم حال داره لباس عوض کنه واسه تایم ملاقات؟یا آرایش کنه؟با ناخن کاشت میزارن بری اتاق عمل؟اصلا بخیه ها اجازه میده بشینه آدم یا همش دراز کشه؟

دوست من که حتی نذاشت بهش سوند وصل کنن و خودش میرفت دستشویی، البته این موضوع به توانایی بدنی هرکسی ربط داره. لوازم ارایشی رو هم حتما با خودت ببر چون دور از جونت بعد سزارین با روح فرقی نداری، بسکه بی رنگ و رویی. لباس رو هم که تا وقتی تو بیمارستانی اجازه نمیدن عوض کنی و باید لباس بیمارستان تنت باشه. البته خودم هنوز سزارین نشدم ولی چون در شرفش هستم خیلی تحقیق کردم و این اطلاعات رو بدست اوردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دراز کشی یه سره 

البته الان یکسری مریخی میان میگن بعد اینکه به هوش اومدن همون لحظه بندری میرفتن ولی باید بگم من تو بخشی که بستری بودم و هم زمان با من زایمان کردن یه نفرم ندیدم حال تکون خوردن داشته باشه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2728

بعداز عمل اگه درد بخیه هات بزاره که بچه رو شیر بدی کلاهتو بنداز هوا.ارایش و لباس عوض کردن پیشکش.من از دردم گریه میکردم.سوزش داشت.از شدت درد تب کردم داغ شدم.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

عزیزم ناخن رو که من نمیدونم ولی ارایش میشه کرد به حالت خوابیده😂 چون جای بخیه ها واقعاااا سوزش عجیبی داره

من حس میکنم اینکار خرج اضافس که نزدیک ۲ میلیون بدیم واسه یروز که بچه تو بیمارستانه .بازم هرکسی خودش میدونه 😊

ماه من است او H
دوست من که حتی نذاشت بهش سوند وصل کنن و خودش میرفت دستشویی، البته این موضوع به توانایی بدنی هرکسی رب ...

حتی در حد یه رویه یا یه چیز جلوباز که فقط تایم ملاقات تنم باشه هم نمیتونم عوض کنم؟

2738
بعد اینکه این دیزاینرهای اتاق بیمارستان خوبن؟یکیشون گفت ۱۶۰۰ میگیرم اتاقو تزیین میکنم.اصلا لازمه؟یا ...

اگر اتاق خصوصی میگیری میتونی خودت تزئین کنی. 1600 خیلی گرونه. اتاق خودش هیچ تزئینی نداره. اگر اتاقت خصوصی نیست به شوهرت بگو وقتی میاد ملاقات یکم بادکنک و ...، بخره و همراهش بیاره تا وقتی میخواین عکس بگیرین ازشون استفاده کنین

۱۲ ساعت بعد عمل باید شروع کنی به قدم زدن یواش یواش ارایش اره حال داره ادم ولی لباس عوض کردن بستگی به همت خودت داره ولی بنظر من که مزه اش به همون لباس بیمارستان بپوشی عکس بگیری در مورد نشستن هم پشتی تخت میاری بالا یکم میشینی  .دیزاین اتاقم بیخود مگر که حالا بخوای فیلمبردار بیاری و کلیپ بسازی وگرنه انقدر ادم خسته اس فقط میخواد بره خونه

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم
کل تایم ملاقات دو ساعته من فقط خونواده هامون و چندتا از دوستام میان.دلم میخواد عکسهایی که میمونه ازو ...

اومدی خونه وقت برا اینکارا هست 

بعدم اون عکسای بی آرایشم خوشگله اصلا یه معصومیت خاصی تو صورتت هست 

حالا شما لوازم آرایش رو بردار خوابیده میتونی آرایش کنی در حدی که یه ذره رنگ بگیری

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
حتی در حد یه رویه یا یه چیز جلوباز که فقط تایم ملاقات تنم باشه هم نمیتونم عوض کنم؟

فکر نکنم بشه. بعدم اگر بشه با لباس بیمارستان اصلا جالب نمیشه. چون یه لباس خیلی گشاد و بلند تنت میکنن که به بخیه هات نگیره و اذیت نشی، و شلوار نداری که بخوای چیزی روش بپوشی.اگر داری میری بیمارستان خصوصی اکثرا لباسای رنگ شادی میدن بپوشی. به خاله من یه لباس سفید با کلای ریز صورتی داده بودن با یه دمپایی صورتی. گشاد بود ولی لباسه شاد بود و تو عکس قشنگ شده بود

من انقدر درد داشتم که فقط ناله میزدم اون لحظه که بچه رو آوردن شیر بدم از درد بچمو نمیدیدم .

ای جانم دلم برای بچگیهای دخترم تنگ شده انقدر هم ناز و خوشکل بود همه از اتاقای دیگه میمودن میدیدنش

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲

لباس که باید لباس بیمارستان تنت باشه ولی میتونی یه شال خوشکل ببری سرت کنی که تو عکس خوشکلتر بیفتی لوازم ارایشتم ببر همینجوری که دراز کشیدی بگو تختتو یکم بیارن بالاتر همونحوری ارایش کن

من خیلی بخیه هام سوزش داشت ولی وقتی درد داشتم مسکن بهم میزدن خدایی دردم خیلی کم میشد اما سوزش بخیه ها تا وقتی لایه های زیری پوست جوش نخورده ادامه داره 

ماه من است او H
2706