2737
2739
عنوان

کلککککککک

92 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها. من امروز عصر نوبت دکتر چکاب زنانم هست برای نی نی. از قضا  دیروز فامیلای شوهرم بد جورررررر حرصم دادن ک از شدت فشار بالا ناخن هام کبود شد. ینی انقد بی حیان ک منه باردار و ضعیف رو جز میدن.یه چیز میگم چیه چی میشنوین.😨

حالا ب نظرتون چ کلکی بزنم از زبون دکتر چی بگم ب شوهرم ک بفهمه دیروز تا حد مرگ حرص خوردم؟  و بترسه. اصن حالیش نیس ک فامیلاش منو حرصو میکنن.ب خدا پدر بچم درومد انقدر حرص خوردم. تورو خدا پیشنهاد بدین.کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو دکتر گفته حال عصبیت و فشار خونت اصلا وضعیت خوبی  نداره تو هشدار قرمزی بگو گفته خداروشکر این سری با این حالی که تو داری بلایی سر بچه ات نیومده سری بعدی که اینجوری باشی من دیگه اطمینان نمیدن خودت و بچه ات چیزیتون نشه ممکنه بچه ات زودتر از موعد به دتیا بیاد بخاطر این فشار عصبی که داری 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2731

بگو دکتر گفته فشارت خیلی بالاست برای بچه خیلی ضرر داره استرس اصلا برات خوب نیست باید تو ارامش باشی😊

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤

بگو دکتر گفته بچت داره تو یه محیط استرسی رشد میکنه باید از هرچی استرس و اضطرابه دور باشی

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2738
بگم از کجا فهمید؟؟

دکتره دیگه از رنگ و ادم تشخیص میده خودت الکی یه چیزی بگو دیگه.بگو از رنگ چشامو پوستمو ووووو

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
بگم از کجا فهمید؟؟

بگو معاینه کرد دید تپش قلب دارم و فشار خونم نرمال نیست و همچنین از بی قراری بچه وقتی معاینه کرد شکممو

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.