2733
2734
عنوان

آموزش برخورد با فرد عصبانی

102 بازدید | 8 پست

┄┅┅┄┅┄┅✶❤️✶┄┅┄ ┅ ┅┄ 

اگر گفت وگو دارد به بددهنی و بدزبانی کشیده می شود آن را متوقف کنید

دست هایتان را به علامت تسلیم بالا ببرید و قاطعانه اما با آرامش بگویید:

«تو الان خیلی عصبانی هستی و چیزهایی می گویی که واقعاً آن طور فکر نمی کنی

(از شک و تردید خودتان به او امتیاز بدهید)پس من به سهم خود معذرت می خواهم.بعداً وقتی آرام شدی با هم صحبت می کنیم.»

بعد از اتاق بیرون بروید یا از طرف بخواهید اتاق را ترک کند.

┄┅┅┄┅┄┅✶❤️✶┄┅┄ ┅ ┅┄ ┄

به نظرتون چقدر میتونه کاربردی باشه و از دعواها جلوگیری کنه ؟ 

کسی تا حالا امتحان کرده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آدم خودش اون لحظه انقد عصبانیه که به هیچی فکر نمیکنه

همینکه مکانو ترک کنه خودش کلیه

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!

رو من که جواب نمیده وقتی عصبانی بشم بایدهمون لحظه باطرف حرف بزنم وسنگامو وابکنم اگه بگه باشه بعدا باهم حرف بزنیم بیشترعصبی میشم😑بایداون لحظه حداقلش الکی هم ک شده بگه خودش اشتباه کرده تاساکت بشم😑

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥
2738

اتفاقا خیلی خوبه پر رو هم نمیشه، بعدا که هر دو آروم تر شدن صحبت کنن، اگه حرفهایی که موقع عصبانیت میگن توهین یا هر چیز دیگه برداشت میشه و مواظب حرف زدن نیستند، زمان آروم شدن با احترام باهم صحبت می کنن و همون حرفها دردودل حساب میشه یا گلگی ساده، امتحان کنید، تازه خودتونم بالا میبرین، یه صلوات یا وضو هم شنیدم خیلیییی مؤثره. زندگیتونم آروم تره و تنشش خیلی کمتر میشه. هر کی امتحان کرد و نتیجه گرفت دعامون کنه😉 🌸🌸 

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤