2733
2739

سرما خورده. خلطش بی رنگه یا سبزه .

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شیری ک بالا میاره حالت خلتی...انگار غلیظه و مثل سس مایونز چند مین بعد شیر خوردن..

برای بالا آوردنش بردیش متخصص؟. رفلاکس داره احتمالاً. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
شیری ک بالا میاره حالت خلتی...انگار غلیظه و مثل سس مایونز چند مین بعد شیر خوردن..

خ ب شیر خشک مسخوره یا شیر خودتو؟ ممکنه ریفلاکس باشه. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738
دو روز پیش دکتز بودم موردی نبود... البته دوساعت پیش ختنه ش کردم . ممکن از زیاد گریه کرذن باشه ؟!

من تا به حال تجربه اینطوری نداشتم. زنگ بزن از متخصص اطفال بپرس.

جدا...نه..احه امروز اینجوری شده...دوروز پیش اکی بود

کلاً بالا نمیاورد یا امروز فقط خلطی شده؟ اگر کلاً در طول روز بالا میاره احتمال خیلی زیاد رفلاکس داره ولی اینکه خلطی شده رو نمیدونم علتش رو.

شیر خودمو.. چیکارش کنم

عزیزم اولا ریفلاکس تو شش ماه اول تولد طبیعیه. سعی کن زیاد بهش ندی. در حدی که سیر بشه بهش بده. هر دو ساعت یبار بهش شیر بده. بعد از شیر خوردن گاز معده اشو بگیر. یا همون آروغشو بگیر. سریع نخوابونش تو جاش. تکونش نده. رو پهلو بخوابونش و یکمی زیر سرش بلندتر از جاش باشه. ولی ریفلاکس طبیعیه. زیاد لباس تنش نکن که عرق کنه. خیلی هم نازک نباشه که سرما بخوره. سعی کن محیط خونه رو نرمال نگه داری. خودت هم سعی کن کاسنی. شاه تره و چیزهای خنکی بخوری

کلاً بالا نمیاورد یا امروز فقط خلطی شده؟ اگر کلاً در طول روز بالا میاره احتمال خیلی زیاد رفلاکس داره ...

خلطی نیست ایشون میگه حالت پنیریه. ریفلاکسهم خلطی هم اگه باشه مال سرما خوردگیه

خلطی نیست ایشون میگه حالت پنیریه. ریفلاکسهم خلطی هم اگه باشه مال سرما خوردگیه

با توجه به عنوان تاپیک گفتم. خودشون نوشتن خلطی. چون به جز مواقع سرماخوردگی استفراغ خلطی ندیدم.

2706