2737
2734
عنوان

خواهر شوهر

146 بازدید | 5 پست

سلام دوستیا من خودمم خواهر شوهرما کسی نریزه رو سرم، ولی چرا بعضی خواهر شوهرا عادت کردن هر اتفاقی بین خودشون و عروس خانواده اتفاق می افته میرن برای غریب و آشنا تعریف می کنن؟ خب اینکه میرسه به گوش ادم بدتر باعث دلخوری میشه، بعد چرا هر چی خوبی کنی یا یه سهل انگاری براحتی فراموش میکنن؟؟ 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست، انقدر خوب بخند که ندانی غم چیست/لطفا برای تایپیک هام گزارش بزنین ممنونم دوستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم از خواهر شوهرم ناراحتم حالا اون نمیره جایی حرف بزنه فقط یه طوری باهات رفتار میکنه که دلت ...

خواهر شوهر من هن تعریف میکنه هم تو برخوردش نشون میده ناراحتم

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست، انقدر خوب بخند که ندانی غم چیست/لطفا برای تایپیک هام گزارش بزنین ممنونم دوستان
2728
به نظرم بهترین راه بی محلی کردنه

من چند ماه هست اصلا حتی خونشون نمیرم، ما یه شهر دیگه زندگی می‌کنیم اونا یه شهر دیگه، ولی هر جا می شینه تعریف میکنه و بد منو میگه... نمیدونم چرا ول کن نیست