2733
2739
عنوان

کیا کتاب راز یا همونsecret رو خوندن

2088 بازدید | 21 پست

اگر نخوندید بخونید و بکار ببندید که خیلی عالیه صفحات کمی داره دانلودهم میتونید کنید تو گوشی بخونید .به زبانهای زیادی ترجمه شده و خیلی سمینار گذاشتن براش. من خودم تست کردم و جواب گرفتم تو کارهای محال انرژی بخش هست

من خوندم کتاب بعدیش قدرت هست اونم خوندم اونم عالی

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نویسنده ش روندا برنده؟

راندا برن

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……

من ك خوندم و نتيجه نگرفتم ميشه بگيد نتايجش چي بوده براي شما ها؟

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟
من ك خوندم و نتيجه نگرفتم ميشه بگيد نتايجش چي بوده براي شما ها؟

با نا امیدی نخون با اعتقاد بخون تو هر چیزی که فکرشو کنی موفق میشی.هرچیو بفرستی به کائنات همونو کائنات برات میفرستن.فقط روخونی جواب نمیده

2706