2733
2734

با تجربه ها بیاین بگین من چجوری راضیش کنم

چن ماهه میرم باشگاه دیروز باهم دعوا کردیم،سرهمین دعوا حالا میگه حق نداری بری باشگا نمیدونم چراهمش دنبال بهونس لج کنه بامن.چجوری راضیش کنم هم تخس هم لجباز😥

نمیدونم واقعا در موندم چیکارش کنم ب زبون میگیرم نمیشه دعوا را میندازم بدتر میشه😭

شوهر منم همینه روز بعد خودش یادش میره چی گفته شما م زیا  جدی نگیر حرفشو

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

تو لج نکن، بگو باشه عزیزم هرچی تو بگی، تو نخای من ب؛م ک من نمیرم و واقعا یکی دو هفته نرو، بعدش مهربون باش همش به حرفش گوش کن، جردا بچه ان دوست دارن مدام بشنون ک قهرمان همه چی اونان، بعد کم کم بهش بگو عزیزم کاش بهم اجازه بدی برم، 

من اصلا اسم اجازه میارم چنان خر میشه ک نگو

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

به نظر من یه خانم باید انقده استقلال داشته باشه که از طریق همسر به خواسته هاش نرسه

بلکه خودش بتونه نیاز های خود رو براورده کنه

یعنی چی که اجازه نمیده برم باشگاه

یه سری حقوق اولیه توی ازدواج هست که ادم نباید اجازه بده همسرش توی اونا دخالت کنه

سبک زندگی ات رو عوض کن

این مدل اجازه و اینا برای بچه و مادره نا برای دو تا همسر

شما اگر دعوا هم کردید باید استقلال لازم برای کارهاتون رو داشته باشید

😁

والا هر وقت دعوا کردیم محرومیت وضع نکرده! 

فقط دعوا کردیم یا اخرش حرف اون شده یا من! اکثرا حرف من! اما نمیچسبه! باید بدون دعوا حرف من بشه 😁

هیچ وقت نگفته دیگه نمیدم... دیگه نمیذارم!... دیگه نباید بری ... 

2738

هرشوهری یه نقطه ضعفی داره 

باید نقطه ضعفش رو پیداکنی

ولی اکثر مردا نقطه ضعفشون توی نیاز جنسیشونه

شماهم میتونی توی این گزینه کار کنی

هرچه تو خواهی نه آن میشود// هرچه خدا خواست همان میشود
2706