2733
2734
عنوان

ترس نوزاد تو خواب، مثل بختک، کمک لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید چیکار کنم

هیچی تا قبل ده سالگی عادیه فقط بزار خودش بیدار شه این به خاطر اینه مغز بیدارمیشه اما عضلات هنوز خوابه و همونطوری گفتی میخواد اما نمیتونه حرکت کنه البته من دکتر نیستم هر وقت رفتی پیش دکترش این مورد رو هم یه یادآوری کوچیک بکن البته یه سرچ تو نت هم بخون تو خوبی من بچم تو دوازده سالگی هنوز تو خواب میخنده  

عرض خاصی ندارم....  آها ملت عشق الیف شافاک رو بخونین عالیه  
باید چیکار کنم

بالا سرش قران بزار..هرشب سوره بقره خونت پخش کن. برا چند دقیقه...قل هو الله 3 سوره ناس و فلق ی بار 3صلوات بفرس بعد براش فوت کن...امیدوارم آروم شه

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  
2728
خندیدن و ناله کردن نیست عزیزم، ناله و خنده که طبیعی هست، نفس نفس عجیب با صدای هق هق داره، نمیدونم چج ...

آره مثل اینکه یه فشار کوچیک رو سینشه

هیچی تا قبل ده سالگی عادیه فقط بزار خودش بیدار شه این به خاطر اینه مغز بیدارمیشه اما عضلات هنوز خواب ...

خنده و ناله و پرش  که همیشه داره، ولی این حالتش غیر عادی هست

خنده و ناله و پرش  که همیشه داره، ولی این حالتش غیر عادی هست

(به انگلیسیSleep Paralysis) که در میان عوام به "" معروف است نوعی اختلال خواب است. حالتی است که معمولاً از چند ثانیه تا چند دقیقه طول می‌کشد و در این مدت شخص پس از بیدار شدن از خواب یا گاهی پیش از به خواب رفتن، توانایی انجام حرکات ارادی از خود ندارد و این حالت معمولاً با ترس همراه است.

2738
دقیقا همینه، راهکاری ندارین

فلج خواب یک اختلال خواب بی خطر است. تنها با رعایت اصول بهداشت خواب، خودداری از طاق باز خوابیدن و کاهش استرس ها و هراس ها می توان تکرار آن را به حداقل رساند

باز هم میگم بچه شما نوزاده این برای بزرگسالان خطرناک هست ولی حالا که از دلیل اطمینان دارین یه دکتر عمومی ضرر نداره