2737
2734

مال من آز منفی شده ولی بی بی چک مثبت میشده بعد یه مدتی.. باردار بودم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا ؟ بعد چند وقت از مثبت شد ؟

۳روز بعد موعدم آز دادم ۱.۵ منفی شد

دوباره ۴روز بعدش رفتم مثبت شد

من یکی رو میشناسم میگفت بااین ک بارداره ولی هیچ وقت بی بی چکش مثبت نشد فقط آز نشون میداد

میگفت حتی تو ماه ۷بارداری هم بی بی زده بود باز منفی بوده

چندروز عقب انداختی؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
۳روز بعد موعدم آز دادم ۱.۵ منفی شد دوباره ۴روز بعدش رفتم مثبت شد من یکی رو میشناسم میگفت بااین ک ب ...

من پلی کیستیکم عزیزم کلا پزیودهای نامنظم الان ۱۲ روز عقب افتاده اما حرات از دادنم ندارم خسته شدم بس رفتم بی بی هم منفیه برام😞😞😞

من پلی کیستیکم عزیزم کلا پزیودهای نامنظم الان ۱۲ روز عقب افتاده اما حرات از دادنم ندارم خسته شدم بس ...

پس عزیزم صبر کن 

تا اگر علامت قابل توجهی دیدی دوباره بی بی بزنی.

الان دیگه ب هیچی فکر نکن... فقط صبر کن

2738