2733
2734

دوستیا سلام 

خواهرم دیروز سزارین کرد 

امروز صبح یکمی شکمش کار کرد گلاب به روتون ببخشید البته 

از صبح کار نکرده شکمش 

دل پیچه داره خییییلی 

نعنا دم کردیم خورد 

به قرصم خورد فک کنم کزچک بود 

شنیده بودم کمپرس اب گرم خوبه گذاشت 

تاثیری نداشت 

خواهشا راهی مسوونین بگین 

فقط نمیتونم پستاتونو جواب بدم 

پیشاپیش ازتون ممنونم خدا خیرتون بده عاجیا😍😍

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

نون خامه ای بخوره

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نعنا برا اسهال خوبه نه یبوست .شیاف ملین از داروخونع براش بگیرین بزارین راحت شه .باروعن زیتون شکمشو ماساز بدین الو بخوره .انجیر بخوره زردالو بخوره

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
2738

شربت لاکتولوز ک بیمارستان خودشم میده و اب کمپوت گلابی فراوان حداقل پنج شش لیوان من اینجوری از بیمارستان مرخص شدم

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
2706