2733
2739
عنوان

لطفا صادقانه جواب بدید؟ با ۸۰ تا ۱۰۰.......

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 84 پست
جنس خارجی؟ چه مارکایی مثلا

فک کنم شهرستانا قیمت پایینترباشه به نسبت شهرهای بزرگ،،،همینجا با۴۰/۵۰تومن میشه جهیزیه ی کامل ومناسب خرید با۸۰/۹۰تومن بهتریناشو میشه گرفت،ولی قبول دارم خیلیم گرون شدن

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
جنس خارجی؟ چه مارکایی مثلا

اگه از همه چی فقط یکی بگیری عالی میتونی بخری

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خوبه ک همه چی میشه خرید درصورتی ک مدیریت کرد و چیزای بیخودو بیمصرف ک هیج وقتم استفاده نمیشه نخرید..درکل فکر میکنم بین 80تاصد میشه ی جهیزیه خوب خرید تو خانواده ما ک میشه....البته بستگی ب رسم رسوم منطقه هم داره ک اونم مجبور نیستیم خودمونو محدود کنیم بهش بالاخره ی جا باید خارچ چهارچوب منطقه عمل کرد

2728

برا خودم نمیگم

اما میدونم ۳ تیکه بزرگ رو دوماد میگیره ( مثلا لباسشویی و تی وی و ی چیز دیگه....)

نمیشه باهاش کم ولی جنس خارجی برداشت؟ مثلا یخچال فریزرو....

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
2740
به نظرم خوب میشه خرید  من همممه چی خریدم شد 70 تومن البته برقیارو تو ارزونی خریدم شد 14 تومن ح ...

شما کی خریدی؟

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
اره من خواهرم جهیزیه میخره. اگه وسایلتو ایرانی برداری میشه با 80تومن بخری یه جهیزیه خوب. اما خواهر ...

باباااا چه خبره 

من فرشا رو دستبافت و همه چیو بوش آلمان برداشتم 

انقدر نمیشه به قیمت الان 

دوسال پیش شد 70والان ضربدر 3 میشه 200 تومن 

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
انشالله انقدر پولت پربرکت میشه که همه چیز میخری.وبه دل خوش استفاده میکنی

ایشالله ولی واسه من نیست

ابشالله به خوشی‌استفاده کنن

دوستمه....

نگران بود گفتم بپرسم اینجا

2706