2737
2739
عنوان

لطفا صادقانه جواب بدید؟ با ۸۰ تا ۱۰۰.......

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی باباها خوششون میاد     قیافه بابا من  چند ماه پیش بعد دیدن قیمت تلویزیون

😂😂😂😂😂

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
2728

عزیزم خب قیمتارو از دیجی کالا بگیرین مثلا یخچال ۳۰ تومن لباسشویی و ظرفشویی روهم ۱۶ تومن ۲۰ تومنم برقی های دیگه مبل هم برین همون اطراف تهران اون شهره اسمشو یادم نیست همونکه مبلای یافت آبادو نصف قیمت میده بردارین به نظرم همچنان عالی میتونه بخره البته به حز فرش دستباف

اللهم صل علی محمد وآل محمد
عزیزم خب قیمتارو از دیجی کالا بگیرین مثلا یخچال ۳۰ تومن لباسشویی و ظرفشویی روهم ۱۶ تومن ۲۰ تومنم برق ...

پیشنهاد خوبی بود

مرسی

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
2738
چون پسرم به اندازه خودش مخارج داره چرا باید جهیزیه م بخره؟ مگه دنبال حقوق برابر نیستیم؟ پس نباید اجا ...

نمیدونم والا

طرف ما که اینجوریه معمولا

کسی هم دورو برم ندیدم اعتراضی کنه

اما خوب با شرایط اقتصادی موجود واقعا بهتره هر دو طرف به کمک هم در حد توان تهیه کنن