2733
2734
عنوان

درمان سنتی =گیاهی براب برطرف نمودن چسبندگی لوله رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 444949 بازدید | 443 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزان اگه خودتون و همسرتون مشکل ناباروری دارین. پرفسور ساراچ اوغلو چند تا راه حل عالی براتون سراغ داره http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=899548
ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
سلام خانوما.من عکس رنگی گرفتم.نوشته بود هردولوله از مایع حاجب شد.ولی خط اخرش نوشت پری تیوبال درچپ مطرح هس.دکترم دید گفت با راست نتیجه میگیری.ولی سه ماهه هیچی به هیچی.موندم چی کنم.برم لاپرا یانه.البته سه ماه اصلن نرفتم سنو ببینم طرف راست ازاد میکنه یانه.ولی قبلنم طرفه راستمم فولی داشتم.پری تیوبال یعنی دور لوله چسبندگی هس
با توجه به عنوان تاپیک چه گیاهایی باید مصرف کنیم که چسبندگی یا تنگی لوله از بین بره؟؟؟؟؟لطفا اگه کسی میدونه بگه ثواب داره
پروردگارا           ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم ...                                                                                                                                                                                   
2740
سلام دوستان من 4 ساله که ازدواج کردم و دوساله و نیمه که جلوگیری نکردم و بعد از پیگیری های فراوان متوجه چسبندگی لولها و بسته بودن لوله ها شدم. من پیش خیلی از دکترها رفتم اما اینها فقط پول و آخرین مرحله که همون آی وی اف هستش رو میشناسن. من به دنبال راه گیاهی رفتم و پیدا کردم. من به مدت دو هفته عنبر نسا دود دادم و بعد به مدت چند دقیقه در دم شده گلنار و میوه کاج و مازو و جفت به صورت گرم نشستم. و جواب گرفتم به طوری که دکترم تعجب کردن
سلام دوستان من مشهدم و یه لوله چپم ر. تو حاملگی خارج رحمی از دست دادم چون دکتر احمقم نفهمید (راستین)حالا بعد یه سال میخوام اقدام کنم البت ی پسر دارم و دومیشو میخوام ماه اول که نشد میترسم لوله راستمم مشکل دار باشه خیلیییییی نگرانم میخوام برم دارو گیاهی ببینم چی میشه ...دکتر اریا منش خوبه؟تعریفشو شنیدم اگه بشه برم پیشش
سلام دوستان من پولیپ دهانه رحم داشتم پیش دکتر سکینه انبیایی ( مشهد)برداشتم ولی دوباره بعد دوهفته دوتا دیگه پولیپ زده با دکتر دیگه یی تهران مشورت کردم گفت باید دکتر مشهد رفتی پیشش ریشه پولیپ رو بر میداشت ولی دکترم کم تجربه بوده آیا کسی میدونه باید چکار ی انجام بدم با دارو گیاهی و یا رژیم غذایی بر طرف میشه لطفا راهنمایی کنید اگه اطلاع دارید خیلی نگرانم :'(