2733
2734
عنوان

ماجرای مامانم و موش 😆

502 بازدید | 32 پست

دیروز صبح که ابجی کوچیکم داره صبحونه میخوره احساس میکنه یه موش از کنار جانونی رد شده و رفت سمت آشپز خونه😣میدوئه سمت مامانم و جیغ میکشه وااااااااای مامان موووووووش😟مامانمم میخنده و میگه موش کجا بود برو بگیر بخواب بابا باز توهم زدی 😑 تا اینکه بعد ازظهر مامانم میره حس میکنه از تو کابینت یه صدایی میاد و از اونجایی که کنجکاو میسه درکابینتو باز میکنه و موشو میبینه با صدای بلند جیغ میکشه و میره رو مبلا و زنگ میزنه آتش نشانی😆😆😆😂😂😂🤣🤣و آقائه پشت تلفن غش میکنه از خنده و میگه چه کمکی کنم مامانم میگه تورو خدا بکشینش من میترررررسم اونام میگن واقعا ما یه ماشینو برای یه موش راه بندازیم؟؟و اینطور میشه که نمیان 😟😟😟و مامانم تا موقعه ایی که بابام میاد از رو مبل تکون نمیخوره (اخه یکی نیست بگه مادر من شما با ۴۵ سال سن هنوز از موش و سوسک میترسی😅)

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

ای جونم مامان😘

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جونم مامان😘

عاشقشم

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
2731

حالا این ک خوبه من راهنمایی بودم رفتم اردو از طرف مدرسه ازاین موش مصنوعی پلاستیکیا هس ک چسبناکن خریده بودم میچسبوندم ب در و دیوار یا پرت میکردم سمت مامانم نزدیک بود دور از جونش سکته کنه آخرشم زد گم و گورش کرد

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
نخندپامیشدی میرفتی مثل یک قهرمان💪 موشومیکشتی😂😂

واااای نه میترسم😂😂😂

مامان من اسمشم ک میشنوه دو روز حالش بده من و داداشم هم همینجوری هستیم

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

ایه بار دختر داییم رفته بود شب خونه همسایشون بخوابه چون شوهرش ماموریت بود خانومه هم میترسید بعد تو خونشون موش کوچیک اومده بود دختر داییمم از ترس میپریده بالا و پایین یهو حس میکنه یه چیز نرم زیر پاشه, فک کنین دختر داییمم خیلی تپل بود.

حالا این ک خوبه من راهنمایی بودم رفتم اردو از طرف مدرسه ازاین موش مصنوعی پلاستیکیا هس ک چسبناکن خرید ...

🤣🤣🤣🤣من مارمولکاشو داشتم مامانم یبار در حد مرگ کتکم زد ولی بروی خودش نیاورد که ترسیده😂😂😂

🤣🤣🤣🤣من مارمولکاشو داشتم مامانم یبار در حد مرگ کتکم زد ولی بروی خودش نیاورد که ترسیده😂😂😂

خیلی دوس دارم باز بخرم نمیدونم کجا دارن☹🤣

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706