2733
2734
عنوان

گردن درد بعد از سزارین

5664 بازدید | 21 پست

سلام دوستا 

لطفا تجربه هاتونو براب درمان درد شانه بعد از سزارینو  بگین 

شرمندتونم احتنالا نمیتونم جواب بدم پستاتونو چون زائو دارم 

خواهرمه دیروز زایمان کرد درررد شانه بدی داره 

راخی برای درمانش میشناسین؟

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

بهش نسکافه و مایعات زیاد بده تا اثر بیحسی بره بیرون از بدنش 

شربت شیره انگورم همچنین 

‌روزی ۶ الی ۷ تا نسکافه زود خوبش میکنه

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️

مرورزمان خوبش میکنه ان شاالله

من شنیدم عوارض بیهوشی یابی حسی های سزارین هست

نه ماه انتظار،، یک عمرنگرانی!!! حس آزاددخترانه رابه مهرمادری دادن بزرگترین ایثاریک زن است😊😇😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارک باشه 

احتمالا سرشو بالا برد تو اتاق ریکاوری من این کاروکردم بعد کل عضلات دست گردنم میگرفتن تا دوهفته خود بخود خوب شدم

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2728

عزیزم با کرمی یا وازلین قشنگ ماساژ بده.من چند روز از گردن درد و درد شونه نابود بودم چند بار ک با وازلین ماساژ دادم بهتر شدم.سر دردم داشتم کف سر هم با وازلین ماساژ دادم برای من ک عالی بود.البته چند بار

عزیزم منم خیلی سر درد داشتم با یه فشار رو شونه هام دکترم گفت نوشابه ی انرژی زا بگیرم ناشی از عوارض مواد بی حسی واسه من که عالی بود

تو آن احساس آشوبی که پایانش نمی خواهم پرسند کیستی؟ ساکن سمت چپ سینه ام  

اها دکتر بهم گفت تا میتونی نسکافه قهوه بخور

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
مبارک باشه  احتمالا سرشو بالا برد تو اتاق ریکاوری من این کاروکردم بعد کل عضلات دست گردنم میگرف ...

مسکن اردمش میکنه؟ 

دردشو 

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
2738

عزیزم این عوارض بعد از زایمان سزارین کردن بیهوشی بوده..؟ منم سزارین کردم بی حسی من نداشتم ولی خواهرم شدی داشت بیهوشی بود ..آب و مایعات بدید تا دفع بشه و خوب آروم هم بمالید ..قدم نو رسیده هم مبارک باشه 🌹

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
مسکن اردمش میکنه؟  دردشو

پمب درد نگرفتین براش من زدن بهم دردم خیلی کم بودبعد اتاق عمل مسکن بله که اروم میکنه تا میتونه عصبی نشه حتی ی اخم

عزیزم این عوارض بعد از زایمان سزارین کردن بیهوشی بوده..؟ منم سزارین کردم بی حسی من نداشتم ولی خواهرم ...

من اول بی حسی بود بعد فشارم رفت بالا نفهمیدم بیهوشی کردنم

عزیزم منم خیلی سر درد داشتم با یه فشار رو شونه هام دکترم گفت نوشابه ی انرژی زا بگیرم ناشی از عوارض م ...

اره دکتر بهم گفت ولی نخوردم😐

من اول بی حسی بود بعد فشارم رفت بالا نفهمیدم بیهوشی کردنم

نه من بی حسی بودم ولی بعدش خوابت میبره البته حس تکون خوردن و افتادن رو شکم داشتم و بعضی حرفا رو می شنیدم..ولی خواهرم دوقلو داشت بیهوشی بود و بعدش خیلی بیقرار بود گردن درد و پشت درد شدید داشت ..

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
2706