2733
2734
عنوان

راهکار واسه مشکل کم وزنی کودک

139 بازدید | 16 پست

لطفا اگه تجربه ای دارید بگید

پسرم 15 ماهه ست. به دلایلی مجبور شدم 14 ماهگی از شیر خودم بگیرمش

کلا از یک سالگی به بعد وزنش ثابت مونده و گاهی هم کم میشه

بدو تولد 3000 بود یکسالگی 9200 بود اما الان شده 8500

یکسره در حال مقوی کردن غذاشم

اشتهاش معمولیه

شیر خشک و اینا هم از اول نخورد

چیکار کنم وزن بگیره؟

دارم دیوونه میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام من یکی از همکارام برا وزن بچه اش می خواست از یه دکتر تغذیه رژیم و مشاوره بگیره، البته نمی دونم چیکار کرد آخرش،. لینک کانال دکتر تغذیه رو برات میذارم، کار کودک هم انجام میده، البته خودمم برا خودم ازش رژیم گرفتم راضی بودم ان شاا.. به کارتون بیاد 

کلینیک تغذیه و رژیم درمانی
برای دریافت انواع رژیم‌های کاهش وزن، افزایش وزن  ،تناسب اندام، بارداری و شیردهی، ورزشکاری، کودک و نوجوان، سالمندان، افراد معلول و رژیم مخصوص بیماری‌های قلبی‌عروقی، کلیوی(سنگ های کلیه) ، دیابت، کبد چرب و بیماری‌های گوارشی، تنبلی تخمدان، تخمدان پلی کیستیک و  ...  به آیدی زیر پیام دهید.
Drzahrab@

پزشک مشاوره تغذیه ورژیم درمانی از دانشگاه شهیدبهشتی
آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

دختر منم تغریبا۲۰ ماهشه ولی ۹۳۰۰وقدش ۷۷واقعا موندم اشتهاش هم بد نیست ولی دکتر گفت باید آندوسکوپ ی بگ ...

وای تقریباهم وزن دخترمنه توروخدانبرش اندوسکومی گناه داره خیلی،فقط ازمایش اختلال جذب ازش بگیراگه نداشت مشکلی نداره نترس دخترمنم همینه منم صبح تاشب مشعول اشپزیم براش اخرش این شده

دخترم توتنهاانگیزه ی من برای ادامه ای...
2738
وای تقریباهم وزن دخترمنه توروخدانبرش اندوسکومی گناه داره خیلی،فقط ازمایش اختلال جذب ازش بگیراگه نداش ...

اختلال جذب چیه عزیزم؟

منم از صبح تا شب آشپزی میکنم بی فایده ست. انگار جذب نمیکنه

شکمشم خیلی کار میکنه البته

[QUOTE=93649277]اختلال جذب چیه عزیزم؟ منم از صبح تا شب آشپزی میکنم بی فایده ست. انگار جذب نمیکنه شکمشم خیلی کار می ...[/QUOیه مشکله ک خدانکرده داشته باشه باعث میشه هرچی میخوره جذب بدنش نشه ولاغربمونه ولی خدادوشکردخترمن نداشت اونم نداره ایشاالا،والامن دیگ خسته شدم ازمایشی نبوده ک براش انجام نداده باشم خداروشکرسالمه دیگه ولش کردم

[QUOTE=93649277]اختلال جذب چیه عزیزم؟ منم از صبح تا شب آشپزی میکنم بی فایده ست. انگار جذب نمیکنه شکم ...

من دارم دیوونه میشم به خدا

دکتر فقط میگه غذاشو مقوی کن

آزمایش نمینویسه

[QUOTE=93649277]اختلال جذب چیه عزیزم؟ منم از صبح تا شب آشپزی میکنم بی فایده ست. انگار جذب نمیکنه شکم ...

از مدفوع آزمایش اختلال جذب گرفتید ؟واینکه بچه شما اشتها چطوره ؟من دختر نمیگم زیاد میخوره ولی اشتها هم کم نیس ولی یا وزن نمی گیره یا گرمی وزن میگیره شده تو دوماه هم توقف رشد داشته؟

عضو گروه رز ابی💙وزن فعلی۶۶وزن هدف ۵۸

و یه سوال دیگه ببخشید میپرسم شما وشوهرتون قد ووزنتون چطوره ؟دوست داشتین جواب بدین منو شوهرم قد متوسط داریم ولی شوهرم خیلی لاغر میگم شاید بچم ب شوهرم رفته

عضو گروه رز ابی💙وزن فعلی۶۶وزن هدف ۵۸
آزمایشش چیه عزیزم ببرم انجام بدن براش؟؟ درمان داره؟

نگران نباش عزیزم همون اختلال جذب اسمشه ازمایش خون میگیرن حالااینسری بردی پیش دکترش بگوچک کنه برااطمینان خودت

2706