2737
2739

سلام بهمگی،یه راهنمایی میخواستم ،بچه هاتون نقاشی بلدن بکشن؟دخترم ۴ سالشه دارم باهاش کار میکنم هیچی نمتونه بکشه،اعصاب خودم و شوهرم بهم ریخته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعوا کردن نداره،،،شاید علاقه ای نداشته باشه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728

بچههای الان چون زیاد تبلت وگوشی و...دستشونه معمولا نقاشیشون خوب نیست من از ترس قیچی کاغذ دست پسرم نداده بود پیش دبستانی رفت اصلا بلد نبود مربیش گفت یکم قیچی بده بزار انگشتاش هماهنگ بشه باهم نقاشی هم اصلا بلد نبود الان ۱۰ سالشه نقاشیش خوبه

مامانی وسه تا جوجه دوست داشتنی
2738

چون نقاشی بلد نیست نگران شدید خوب شاید تو کار دیگه ای استعداد داشته باشه مهد ومدرسه بره خود به خود یاد میگیره اذیتش نکنید حالا نقاشی بلدم نباشن اتفاقی نمیوفته خوندن ونوشتن نیست که نگران شدید

مامانی وسه تا جوجه دوست داشتنی

دختر منم 4 سالشه نقاشی بلد نیست بکشه فقط قیچی میگیره دستش کاغذ پاره میکنه

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
2706