2737
2739
عنوان

میدونم همتونو کلافه کردما😅😅😅

76 بازدید | 9 پست

اما ی سوال دوماه دبگه عروسیمه این رقصام:

۱:رقص تکی من 

۲؛رقص با اهنگ فارسی با شوهرم

۳:رقص با اهنگ تانگو با شوهرم 

ی سوال من تانگو غمگینه بدم‌میاد دلم‌میگیره نظرتون چیه بجای تانگو ی رقص کردی هماهنگ بریم با شوهرم؟؟؟

خودمون کردیم و رقص کردی تو همه ی عروسیامون هست ولی ندیدم کسی هماهنگ برقصه مثلا عروس و داماد باهم ...ب نظرم بیاد موندنی میشه 

بنظرتون اگ نرقصم تانگو بعدا پشبمون میشم؟؟

تیکر عروسیمههه💑💃💃💃💃💃❤❤💟💗💖💓💛💔

توروخدا اگ این موضوع براتون اهمیت نداره و مشغول غنی کردن اورانیوم هستین و دغدغه تون مذاکرات ۵+۱هست وکارای مهم تر دارین نظر ندین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ب نظر من خودت رقص تکی برو. بعد با همسرت باهم کردی هماهنگ برقصید خیییلی عالی میشه. اون رقص فارسی ب نظرم اضافس چون کلا از اول تا اخر عروسی چندبار بلندتون میکنن برا رقص دیگه جدا نمیخواد باشه.

واااای عروسی کردها من ارزومه برررم😭😭😭😍😍😍😍😍 خوشبخت بشی خوش بگذره بت عزیزم

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
ب نظر من خودت رقص تکی برو. بعد با همسرت باهم کردی هماهنگ برقصید خیییلی عالی میشه. اون رقص فارسی ب نظ ...

دعوت کنم بیای؟😅😅😅 میدونی من رقص بلد نیستم داریم میرم کلاس رقص اما فقط با یک اهنگ اموزش رقص میده میخام برا چند تا اهنگ مشخص برم ک بلد باشم با اونا برقصم بقیه رقصا رو زمانش کمتر بسه

اخیش یکی همنظر پیدا شد😅

من خودم ساختار شکنی رو خیلی دوس دارم و واسه عروسیم انشالله 

حتما کارای متفاوت میکنم

ریتم عروسیا شده یکی

ورود

رقص دو نفر 

کیک 

شام

و...

تانگو

خلاق باشید

عزیزم ایدت خیلی خوبه مطمئن باش بعدش میبینی که توی عروسی های بعد ازت تقلید میکنن حتی

تانگو اصلا ایرانی نیست بهتره با اصالتت برقصی

انشالله خوشبخت ترین باشی

سلام عزیزم عالیه😍😍😍اول برو تکی بعد شوهرت بهت بپیونده رقص دونفری

بعد کردی هماهنگ

ان شاءلله خوشبخت شین😍😍😍

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2738
دعوت کنم بیای؟😅😅😅 میدونی من رقص بلد نیستم داریم میرم کلاس رقص اما فقط با یک اهنگ اموزش رقص میده م ...

وای کاش میشد بیام عروسیت ارزووومه. من رقصم خیییلی خوبه خیلی کاش میومدم یادت میدادم کلیم عروسیتو گرم میکردما خودم تنهایی برا یه تالار کافیم🤣🤣 ببین ولی جدی اونطوری خیلی زیاد میشه تو فقط رقص تکی انجام بده و رقص کردی هماهنگ دوتاتون. بعدم کلی ویدیو اموزشی راجب رقص هست تو خونه بذار و برقص جدی میگم من از سن خیلی کم اینکارو کردم از بچگی تا الان همه عاشق رقص منن

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
دعوت کنم بیای؟😅😅😅 میدونی من رقص بلد نیستم داریم میرم کلاس رقص اما فقط با یک اهنگ اموزش رقص میده م ...

رقص کردی قشنگه داشته باش تو عروسیت ولی من خودم کلا دوست ندارم عروس خیلی بالا پایین بپره با اون لباسی که تنشه 

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن