2737
2734
عنوان

پریود بعد از زایمان

167 بازدید | 11 پست

سلام آبجیاااا

من دقیقا ۹ ماه از زایمانم میگذره...۲۲ماه پیش برای اولین بار پریود شدم ،ولی این ماه هیچ خبری از پریود نیست...این نامرتب شدن پریود طبیعیه؟بیبی چک گذاشتم باردار هم نیستم😔

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤

۲۲ اردیبهشت منظورمه هااااا😅 اولین بار اونموقع پریود شدم..اینماه ولی هیچ خبری نیست از درد و پریود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
متوجه نشدم‌منظورت رو عزیزم

خخخخ ببخشید منظورم شیردهی بود 

از خواب تازه بیدارشدم گیجم یکم

خیابان زمستان کوچه اسفند پلاک ۱۲😍گل دخترم اومد بغلم خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت
2740
۲۲ اردیبهشت منظورمه هااااا😅 اولین بار اونموقع پریود شدم..اینماه ولی هیچ خبری نیست از درد و پریود

عزیزم تو یکی از تاپیکات در باره جوش های زیر پوستی تاپیک زدی،تونستی درمانشون کنی؟

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰
عزیزم تو یکی از تاپیکات در باره جوش های زیر پوستی تاپیک زدی،تونستی درمانشون کنی؟

نه متاسفانه😖 از دوران نوجوونی باهاشون درگیرم😫 هروقت پریودم به هم میریزه هم تشدید میشه..شما براشون راه حلی داری؟

نه متاسفانه😖 از دوران نوجوونی باهاشون درگیرم😫 هروقت پریودم به هم میریزه هم تشدید میشه..شما براشون ...

من تازه از امروز شروع کردم پماد ایکتیول میزنم.که تو تاپیک شما پیشنهاد داده بودن.اگه نتیجه داد بهتون میگم

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰
من تازه از امروز شروع کردم پماد ایکتیول میزنم.که تو تاپیک شما پیشنهاد داده بودن.اگه نتیجه داد بهتون ...

ممنونم☺👍