2737
2739
عنوان

ای بابا منم مجبور شدم تاپیک خواهرشوهری بزنم🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 45 پست
من اصولا معتقدم که نباید بین بچه ها دخالت کرد ولی دهنی رو که با بچم بد و تند حرف بزنه و توهین کنه جو ...

خوب دعوا داریم تا دعوا وقتی داره منجر به درگیری فیزیکی میشه باید جلوشونوژگرفت دیگه !

فقط دعوای بچه ها نباید به دعوای خانواده ختم بشه همین

نه اینکه ولشون کنی به حال خودشون همدیگرو بکشن

با آدم بی منطق بحث کردن مثل چایی دم کردن با آب سرده . ظاهرا داری همون کارو انجام میدی ولی عمرا به نتیجه دلخواه برسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دخالت و طرفداری نمیکنم کوچک هم بود با پسر خالم همسنن دایم تنش داشتن جفتشون رو مینشوندم ب ...

آره طرفداری که نههه

با آدم بی منطق بحث کردن مثل چایی دم کردن با آب سرده . ظاهرا داری همون کارو انجام میدی ولی عمرا به نتیجه دلخواه برسی
خوب دعوا داریم تا دعوا وقتی داره منجر به درگیری فیزیکی میشه باید جلوشونوژگرفت دیگه !

جدا کردن تو دعوای فیزیکی درسته عزیزم و بنظرم با دخالت متفاوته اینکه دخالت و طرفداری بشه مثل خواهرشوهرتون اصلا خوب نیست با شوهرتون حرف بزنین کمتر رفت و امد کنین به دخترتونم بگید یه عده اینجورین خودش مراقب باشه زمینه دخالت دست اونا نده

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2731
اره این حرف درستیه اخه من دوتا بچه دارم اونا یکی میگن چون تو دوتا داری بچه هات بلدن از خودشون دفاع ک ...

بگو بچه من وسیله آموزشی نیست اگر الان یادشون ندی ب بچه های شما ب اندازه بچه خودشون احترام بذارن شک نکن بعدها ب مشکل برمیخوری تو روابط باهاشون

الان ک اول راهه مودبانه جلوشون وایسا

آره طرفداری که نههه

دقیقا مثل کار خواهرشوهر استارتر

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2740
فقط دعوای بچه ها نباید به دعوای خانواده ختم بشه همین نه اینکه ولشون کنی به حال خودشون همدیگرو بکشن

اره تازه منم داشتم جلوی دختر خودم رو میگرفتم و میگفتم باهم دوست باشین و این چیزا کلامی به بچه اونا حرف نزدم!

دفاع کردن ذاتیه کسی که نتونه دیگه نمیتونه از خودش دفاع کن

بگو بچه من وسیله آموزشی نیست اگر الان یادشون ندی ب بچه های شما ب اندازه بچه خودشون احترام بذارن شک ن ...

باشه راست میگی این بار میگم ایشالا میره مهدکودک به موقع ش یاد میگیره! مرسی از راهنماییت🌹

من بدوم میگفتم ای بابا ما کعگه میدونیم اینا بچن باید جلوشونو گرفت،کار. درستی نمیکنن که بخوام تشویقش کن ،بعدم با لپ پر باد بچمو میرفتم میکشیدم میگفتم کار بدیه مگه تو وحشی هستی این کاراو از کی یاد گرفتی

من بدوم میگفتم ای بابا ما کعگه میدونیم اینا بچن باید جلوشونو گرفت،کار. درستی نمیکنن که بخوام تشویقش ...

اخه بچه های من دوقلو هستن و خیلی پیش میاد دعوا کنن البته من و همسرم خیلی مدیریت میکنیم ولی این بندگان خدا میگن شما هیچ کار نداشته باشین حتی به بچه های خودتون! کلا خیلی بی منطقن

2706