2733
2739

سلام به خانومای گل. پسرم یک سال و یک ماهشه ؛ هنوز یک ماه نشده که واکسن ابله مرغان زده .هفته پیشم رفتیم خونه باغمون روی کتفش دونه ها ظاهر شدن که بردم دکتر گفتن ابله نیسن و یه حشره رفته رو پوستش دارو دادن برطرف شد . اما دو روزه که فقط روی پاهاش ازین دونه ها زده ممکنه آبله مرغان باشه یا همون حشره اس؟تعدادشون هم زیاده .اصلا هم خارش و بی قراری نداره . و جالبه که بدن و دست و سرو صورتش درنیاورده فقط پاهاشه 

ممنون میشم کمکم کنید 

و خداوند جانشین تمام نداشته های من است.....

نه عزیزم آبله مرغون نیست 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ابله مرعون با خواب الودگی و خارش و درد حدقه چشمه..بثوراتشم تاجایی ک من میدونم اینجوری نیست

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
واکسن ابله مرغون مگه هست؟ من پرسیدم انستیتوپایتور گفت نداریم.

تو بهداشت به ما گفتن واکسن یک سالگی برای سرخک و سرخجه و ابله مرغانه دیگه نمیدونم والا

وای عین پسر من. منم همش توهم ابله مرغون داشتم بعد فهمیدم به نیش حشره حساسیت داره این مدلی میشه

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2738
ابله مرعون با خواب الودگی و خارش و درد حدقه چشمه..بثوراتشم تاجایی ک من میدونم اینجوری نیست

ممکنه اگزما باشه؟

ابله ابکی هست جوشاش..‌ما الان پسرم گرفته سه سالش

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
وای عین پسر من. منم همش توهم ابله مرغون داشتم بعد فهمیدم به نیش حشره حساسیت داره این مدلی میشه

خدا کنه یه حساسیت ساده باسه. تازه یه مریضی رو رد کرده بدنش ضعیف شده

خدا کنه یه حساسیت ساده باسه. تازه یه مریضی رو رد کرده بدنش ضعیف شده

عزیزم بعد من رفتم یه شهر دیگه. اونجا دیگه خونه ک عوض شد ایناهم رفت. الان اومدیم شهر خودمون دوباره زده. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

رخت خوابهاشم برده بودید؟ پتو یا چیزی؟ لباسها و رخت خوابی که واسش استفاده کردید ممکنه حشره تو انها بره. بعد مثلا شب نیش بزنه

کاری ندارم کجایی چه میکنی.... بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود.

ببین اگه ابکی نیست ابله نیست. 

تازه من فشار میدادم یکم اب می اومد ولی بازم دکتر گفت نیش حشره

2706