2733
2734

دوستان شمااگه باخانواده همسربنابه دلایلی رابطتون روکم کرده باشین وبچه هم داشته باشین اجازه میدین بچتون باشوهرتون تنهایی برن خونه خانواده همسر.بدون اینکه شماباهاشون برید.دلایلم دخالتهاورفتارهای زشتشون هست که نمیتونم ریزبه ریزبگم.خانواده همسرم براشون مهم نیست که من به خونشون برم یانه.دوستدارن همسرم بابچه بره بدون من.بچمم زیردوساله.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من قبلنا میزاشتم بره ولی الان میگم ن هر وقت خواست بره میرم باهاش شده ده دقیقه میمونم مثل ی مهمون برمیگردم.تنها رفتن همسرت خیلی راه رو واسشون بهتر باز میکنه ک دخالت کنن

کاربریم برگشت😎
من قبلنا میزاشتم بره ولی الان میگم ن هر وقت خواست بره میرم باهاش شده ده دقیقه میمونم مثل ی مهمون برم ...

منکه حرف گوش نمیکنه ده دقیقه حتما باید یه وعده غذا اونجابمونه.خانوادشم عمرا بزارن دربیایین دستم میگیرن😐

سکوت
2738

وقتی که حامله بودم میرفتم خونه مادرشوهرم همش میگفتن چرامیای اینجابروخونه مادرت بهت رسیدگی کنن.درحالی که اونجاهم کسی به من رسیدگی نمیکردهمه کاراموخودم میکردم.اماالان نوشونومیخوان.خیلی زورم میاد

منکه حرف گوش نمیکنه ده دقیقه حتما باید یه وعده غذا اونجابمونه.خانوادشم عمرا بزارن دربیایین دستم میگی ...

آره برامنم یه بارشوهرم گفت بریم سربزنیم منم رفتم به خداشام نخورده بودیم امابراشامم نرفتیم خواهرشوهرم اونجابودبرادرشوهرم همه اونجاجمع بودند.بعداهی خواهرشوهرم میگفت.ماشاممون آماده نیست.نهاردیرخوردیم که مابفهمیم نبایدبمونیم.نکردیه تعارف کنه بگه ماهمه جمعیم شماهم بمونیدپیشمون.شوهرمم همون موقع گفت پاشوبریم.رفتیم بیرون ساندویچ خوردیم.مااصلابه نیت شام نرفته بودیم.بیشعوریه خودشورسوند

آره برامنم یه بارشوهرم گفت بریم سربزنیم منم رفتم به خداشام نخورده بودیم امابراشامم نرفتیم خواهرشوهرم ...

بازم خوبه شوهرت بلندشدرفتید شوهرمن بود میگفت حاضری میخوریم.🙆‍♀️

سکوت
2706