2733
2739
عنوان

میخام چک بیبی بزارم

174 بازدید | 19 پست

شاید مسخره باشه ولی همین الان خواب دیدم گذاشتم مثبت شده

میدونم شاید زیادی امیدوارباشم

ولی ازدیشب ب خودم قول دادم برم تو دله تمام ترسهام 

ک همین چک بیبی منفی هم یکیشونه

به انرژی های مثبت و حال خوبتون احتیاج دارم

اگ مثبت باشم تا آخره عمرم مخارج ی بچه یتیم وب عهده میگیرم

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم  دیشب خواب دیدم بی بیم قشنگ مثبت شده  بعد به دختر خواهر شوهرم میگم میگه ببینم  از تو کیفم در میارم نشون میدم بعد میبینم خطای  بیبی  پخش شده میگم چزا اینجور شده اینکه مثبت بود بعد یهو میبینم پریود شدم صب که ار خواب پاشدن رفتم دسشویی  خودمو که با دستمال پاک میکردم دیدم یه خون ابه  صورتی رو دستال  دیدم گفتم دیگه پری شدم 

بعد همون رنگ همون لحظه به رنگ تیره در اومد از صب فقط تا الان لک قهوه ایی دارم اونم رو دستمال دیروز موعودم  بود الانم نمیدونم قراره پری بشم یا چیه هر کی  مث من شده قبلا کمکم کنه

خداجونم دلم برای نی نی نداشتم تنگه😢😭😭😭 خودت بهمون رحم کن و برامون معجزه کن من بهت ایمان دارم خدای خوبم منتظرم بیشتراز این نذار انتظار بکشیم خیلی دوست دارممم😍😘😙😗
2738

اگه قابل باشم برای مادرشدنتون آیت الکرسی خوندم

لطفا اگه قابل میدونین برای نی نی دارشدن ی خانمی بعد سالهادعا کنین

الهی عاقبت بخیر باشین الهی آمین

سپاسگزارم⁦

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
فعلا مواظب باش تا ببینی پریود میشی یا نه. احتمالش هست لک لانه گزینی هم باشه

ینی ممکنه لانه گزینی  بعد موعود باسه؟

خداجونم دلم برای نی نی نداشتم تنگه😢😭😭😭 خودت بهمون رحم کن و برامون معجزه کن من بهت ایمان دارم خدای خوبم منتظرم بیشتراز این نذار انتظار بکشیم خیلی دوست دارممم😍😘😙😗
ینی ممکنه لانه گزینی  بعد موعود باسه؟

اگه قابل باشم برای مادر شدنتون آیت الکرسی می خونم

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
اگه قابل باشم برای مادر شدنتون آیت الکرسی می خونم

مرسی عزیزم   این ماه خیلی امید دارم دعام کن 💋

نمیدونم والا اگه لقاح دیر باشه شاید، برای اطمینان بیبی چک بزن اگه تا فردا نشدی

اره منتظرم تا فردا صب پری نشم بی بی میزنم خدا کنه که مثل خوابم مثبت باشه 

2706