2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زیر پای مادره،،،،حالا اگه مادر واسه بعضیا بد تعریف شده دیگه مشکل مادر نیست که

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

من فکر میکردم به این خاطر میگن بهشت زیر پای مادره که مادر 9 ماه سختی بارداری رو تحمل میکنه و در نهایت درد زایمان رو میکشه. نه بخاطر اتفاقات بعد از تولد. چون توی اونا پدر هم شریکه یعنی باید شریک باشه

من فکر میکردم به این خاطر میگن بهشت زیر پای مادره که مادر 9 ماه سختی بارداری رو تحمل میکنه و در نهای ...

بنظر منم همینه،،،،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

بنظرم مادر رو پدر ۶ر دو به یک سهم برای بچه فداکاری میکنن. زیاد موافق این نیستم که بهست زیر پای مادره آخه زمانی که من خودم برای حس خودم باردار میشم و از اون حس لذت میبرم دیگه چه بهشتی من خودم بچه خواستم پی خودم درد زایمانشو قبول میکنم پس خودم خواستم براش ازخودگذشتی کنم تا بزرگ بشه

از قدیم گفتن بهشت رو به بها میدن نه به بهانه

همه ما یه روزی این حرف تو ذهنمون نقش بسته که وقتی پدر و مادر گفتن ما براتون فلان کردیم ما هم اگه به زبون نیاورده باشم تو دلمون گفتیم مگه من ازت خواسته بودم بچه به دنیا آوردی وظیفت بوده

دقیقا هم همینطوره باید واسه تربیت تلاش کنن باید رفاه بچه رو مد نظر داشته باشن و .....

من فکر میکردم به این خاطر میگن بهشت زیر پای مادره که مادر 9 ماه سختی بارداری رو تحمل میکنه و در نهای ...

سختی بارداری و زایمان یه فرآیند طبیعیه.به نظر من بهایی هست که ما برای تجربه ی حس مادری و فرزند دار شدن میدیم.و منتی ازین بابت سر کسی نداریم.و از همه مهم تر باعث تقدس ما نمیشه

2706