2737
2734
عنوان

میشه یه لحظه نظر بدین

166 بازدید | 44 پست

بچه ها پدربزرگم از سفری برگشته و کلی برام سوغات اورده حالا بین چیزایی کع انتخاب کردم یه ساعتم بود کع حدود یک و نیم قیمتشه بعد عکس سوغاتیارو فرستادم برا دوست پسرم کلی ذوق داشتم و اینا یهو گفت ساعته برا من اولش فکر کردم شوخی میکنه گفتم برو بابا بعد همینجوری جوابش دادم الان گفت برات خرگوش نمی خرم قهرم و اینا بهش گفتم بهتر قهر کن فکر نمی کردم جدی گفته باشی واقعا چه جور غرورت اجازه داده اینو بگی چون وضع مالی ما خیلی بهتره انتظار داره من خرجش کنم حتی زنگ  زدنم بیشتر من زنگ میزنم چون داره کار میکنه شهریه دانشگاه و اینا یکم مراعاتش میکنم ولی واقعا ازش ناامید شدم فکر نمی کردم انقد ادم خسیسی باشه الانم پیامش دادم برو بهتر اصلا شاخام در اومد به نظرتون وقتی یه سوغاتی مال منه باید بهش بدم؟ من از ادمای خسیس متنفرم روز اولم بهش گفتم شما جای من باشین ناراحت نمیشین 

ساعت زنونه براچیشه

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

واااا اون سوغاتی واسه توعه به هیچ وجه بهش نده

بجایی که از آسمون ب زمین بباره...از زمین به آسمون میباره انگار😒😒

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

من بودم نه تنها ناراحت میشدم ...بلکه قطع ارتباط میکردم ...اصلا چرا پسر دوست میشی اونم از این مدلش ک دستشون تو جیب دوس دختراشون هست  .بخدا ی وقتی میرسه ک بیشتر بهش وابسته شدی ولی دیر شده ...ولش کن تو رو خدا ..حیف تو  

ن اصلا بهش ساعت نده بعدم بهش نشون بده که ی هزارتومنی ام خرجش نمیکنی والا... عادت کنه بیچاره شدی ه ...

دقیقا همین حسو دارم بهش گفتم یه هزار تومنی خرجم نکردی دلیلی نمی بینم پول بابامو برات خرج کنم

2706