2737
2739

بچها اگ ی دوماد ( ک ی مدت کم بخاطر کار مجبورا خونه خواهرش مونده بود (خودشم خرید میکرد البته) بعد نامزد کرده باشه و خانواده عروس ی نامزدی بزرگ در حد عروسی جمعیت،،،) بگیرن و خواهرشوهر عروس برداره با تابلو عروس دوماد برقصه( الان مدم نیست) بخاطر ابنکهههه پول جمع کنه فک کن ۴۰۰ تومن بخاطر،، بعد دوماد شاباش بده این خانم براش ناز کنه و سراخر دوماد پیشونی خواهرشو ببوسه چ معنی میده؟ (اینم بگم خواهره از اون فضولاس و زبون بازاا هسس اصلا ی عجوبه) و جونم هس،،

ـ

تو نامزدی دوستم رفتیم اینجوری شد،، دوستم واقعا مظلوم و خوبه ولی خانواده شوهرش واقعا زبون بازو پرو روان (بنظرم خواهرشوهره ب داداشش گفته بیا منوببوس ک چی مثلا؟البته نمیدونمـ)

ولی میگم اگ دوماد مادرشو میبوسید دلم نمیخوست خب مادرشه ولی،،

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اونم خواهرشه غریبه که نیست. نمیدونم چرا فکر میکنین اگر کسی ازدواج کرد کلا باید با خواهرش مثل یه نامحرم رفتار کنه. خب شاید اونا رسم داشتن با عکس برقصن یا شاید خواهره همیشه ارزو داشته اینکارو کنه. داداشه هم پیشونی خواهرش و بوسیده، لبش که نبوده. خواسته از محبتش تشکر کنه. چرا انقدر همه چیز رو سخت میگیرین؟ دیگه هر کاری که خانواده شوهر میکنن که دلیل بر بد بودن نیست

2731
خیلیییییییی عادیه فکر کن داداشت دوماد شه بعد تو خوشحال نباشی برقصی

دوماد ببوسه پیشونی خواهرشو؟ من فقط دیدم یا دوماد زنشو اونطوری میبوسه یا مادر

2738
من بودم جر میدادمش 😂😂😂تو جشن نامزدی فقط باید عروسو ببوسه نه کس دیکه

اخه رسمن ندارن من فقط دیدم یا مادرررر یا عروسسسسس

دوماد ببوسه پیشونی خواهرشو؟ من فقط دیدم یا دوماد زنشو اونطوری میبوسه یا مادر

واااا. ی داداش ابجیشو بوسیده واقعا زیباس.

ابجی از عروسیه داداشش خوشحاله

خواهرشوهرا دشمن نیستن.من هنوز خودهرشوهر نشدم اما خواهرشوهرم و شوهرم خیلییی خوبن باهم و بامن‌

❤️همسرم❤️
2706