2733
2734
عنوان

بیایید میخوام یه چیزی بگم بهتون

273 بازدید | 19 پست

پیرو تاپیک پر بازدید که تو عقد ناخواسته باردار شدن

۱.اینکه کسی تو عقده یعنی از لحاظ شرعی زن و شوهر حساب میشن،پس یعنی رابطه داشتن مورد نداره

۲.حالا این وسط نشده که جلوگیری کنن،یا نخواستن،یا هر چیز دیگه ای که واقعا به ما ربط نداره

۳.اینکه خدا بهشون بچه داده به کس دیگه که منتظره بچه نداده،تقصیر این بنده خدا چیه؟

برید خجالت بکشید یعنی چی که خدا چرا به کسی که نمیخواد بچه میده،اما به ما نمیده؟

یا یه خانومی گفته نسل جدید چه تو عقد زود باردار میشن😐

خواهشا یه کم رعایت کنید

بعد از ماه ها برگشتم،خوش اومدم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا👌👌👌

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2742

تنها چیزی ک تو نی نی سایت جا نیفتاده به من چه هستش

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2740

من نمیدونم خطبه ای ک میخونن یعنی چی؟یعنی اینکه رسما و قانونا و شرعا به هم محرم و زن و شوهر حساب میشن ..و فرقی با کسی ک ده سال ازدواج ندارن ولی مردم ما فکر میکنن وقتی عروسی کنن زن و شوهر حساب میان

‏برای اینکه کمتر آسیب ببینیدفاصله‌ها را رعایت کنید چه در رانندگی و چه در زنـدگی   

با اجازه از استارتر گل

دوستان میشه این 2 رو لطف کنید برام گزارش بزنید...ممنون   

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2864754/کیف-پول-حاو

ی-مدارک-گم-شده?postId=93376629

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2866277/ازدواج-همزمان-زن-دوم?postId=93493972

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
2706