2733
2739
عزیزم شما چه حالتایی داری؟ مثلا حالت تهوع، سردرد و اینا

تهوع اصلا اصلا ندارم

ترشی و شیرینی برام فرقی نداره.ولی رو به شیرینی هستم.بر عکس سره بچه اولم شیرینی میدیدم بالا میاوردم.

از اول بارداری زیر دلم مثل نبض میزنه

شکمم خیلی گردی شده.انگار تیزه.جلو هست

من هر شب خوابای جنسی دیدم از اول بارداریم تو عمرم هیچوقت از اینجور خوابا ندیده بودم تو بارداری می ...

احتمالا از اول بارداری رابطه جنسیتونو قطع کردید؟؟؟ 

خوابای جنسی معمولا ریشش تو افزایش میله

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا از اول بارداری رابطه جنسیتونو قطع کردید؟؟؟  خوابای جنسی معمولا ریشش تو افزایش میله

رابطه رو خیلی کم کردیم

ولی در کل خیلی میل جنسی ندارم یعنی فرقی نکردم مثل قبلا هستم

ولی این خوابا چون اولین باره تو زندگیم میبینم ذهنم رو مشغول میکنه

خیلی هم واضحه خوابم

2731
من ۷هفته بودم دکترسونوگرافی جنسیتو بهم گفت🤗 دکترهاشمی طاری،نیاوران توهمون ساختمونی که دکترسپیده دا ...

من شیراز هستم گلم

بعضی دکترا با تجربه هستن از اول بارداری جنسیت رو تشخیص میدن

من ۷هفته بودم دکترسونوگرافی جنسیتو بهم گفت🤗 دکترهاشمی طاری،نیاوران توهمون ساختمونی که دکترسپیده دا ...

از صدای ضربان قلب بهت گفته

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

واقعا چرا رابطه باید کم شه .بخدا دکترا میگن مفیده

الو سلام ببخشید منزل خداست؟منم همون مزاحمی که اتفاقا اشناست♡هزارباردلم گرفته این شماره رو♡ولی هنوز چراپشت خط درانتظار یک صداست♡شما که گفتی واجبه جواب سلام هرکسی ♡چی شدبه ماکه رسیدحساب بنده هاجداست♡اجازه میدی که برات یکم درد دل کنم♡آخه شنیدم که اسم تومرهم وشفاست ♡حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه♡چون میدونه میشنوی وقتی تواین حال وهواست♡الو دوباره قطع ووصل سیم هاشروع شده♡الومنو ببخش اگه دوباره مزاحمت شدم ♡دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست 😘بالایی خیلی دوست دارم
2740
تهوع اصلا اصلا ندارم ترشی و شیرینی برام فرقی نداره.ولی رو به شیرینی هستم.بر عکس سره بچه اولم شیرینی ...

من هفته ۵ ام هیچ علامتی ندارم، یعنی اگه ازمایش نمیدادم اصلا متوجه بارداری نمیشدم

بنظرتون این  طبیعیه؟

چشم ها او را نمی بینند، اما او همه ی چشم ها را می بیند. انعام آیه 103
واقعا چرا رابطه باید کم شه .بخدا دکترا میگن مفیده

مال من لکه خون همراهش بود تو سونو اولم

دکتر گفت احتیاط لازمه

بعدم الان که لکه خون رفته شکمم تو آفسایده

شوهرم میگه‌ احساس میکنم سختت هست

شکمم خیلی جلو هست و تیزه

سر بچه اولم پهن بود اصلا تا ۸ ماهگی شکم نداشتم

اخه خیلیا بخاطر سقط میترسن

خب اون واسه پرخطراس .این یکیام نمیکنن .والا من کیایی رو شنیدم تو بارداری روزی چهار بار رابطه داشتن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟منم همون مزاحمی که اتفاقا اشناست♡هزارباردلم گرفته این شماره رو♡ولی هنوز چراپشت خط درانتظار یک صداست♡شما که گفتی واجبه جواب سلام هرکسی ♡چی شدبه ماکه رسیدحساب بنده هاجداست♡اجازه میدی که برات یکم درد دل کنم♡آخه شنیدم که اسم تومرهم وشفاست ♡حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه♡چون میدونه میشنوی وقتی تواین حال وهواست♡الو دوباره قطع ووصل سیم هاشروع شده♡الومنو ببخش اگه دوباره مزاحمت شدم ♡دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست 😘بالایی خیلی دوست دارم
😐

😁خاستم بگم که نمیفته .اگه دکتربگه بحثش جداس

2706