2737
2739
عنوان

وقتی میبینم متولد 78مزدوج شده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2207 بازدید | 207 پست
اولا اونی که داره میسوزه شمایی نه من چون من اصلا تا حالا نمیدونستم چند سالته دوما معمولا 90درصد ادما ...

اخیییی ازبس خودت اینجا دروغ گفتی فک میکنی بقیه هم لنگه خودتن !!! نه جونم اینطوریا نیس.بای خانومی 😂

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اخیییی ازبس خودت اینجا دروغ گفتی فک میکنی بقیه هم لنگه خودتن !!! نه جونم اینطوریا نیس.بای خانومی 😂

دقیقا معلومه از حسادت میگردی یه چی از تو پیام پیدا میکنی جواب میدی شما که 23سالته خودتو مادربزرگ میدونی نباید این حرفا بچه بازی رو بزنی به نظرم باید بیشتر رو حرف زدنت کار کنی بای😂

🌹

شوهرمن از لحاظ همه شرایط جز بهترین کیسای ازدواج بود هم مالی هم اجتماعی هم ظاهری خودممم متولد ۷۵ ازدواج کردم ۲۲سالم بود  ولی واقعا میگم زود بود جووونی نکردم تا قشنگ از مجردی ارضانشدی سمت شوهرنرو اون همیشه هست و دیر نیشه

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

من تو سایت یه 82 ای مزدوج رو هم دیدم 78 که خوبه😬به چیش حسودیت میشه؟ منم 78 ایم بگو تا روشنت کنم😂

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
من يكي رو ميشناسم ٧٨ هست ازدواج كرده و بچه ٥ ساله داره  و طلاق گرفته داره دوباره ازدواج ميكنه& ...

درووووغ😰😶

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2738

منم ۷۸هسم ۱ساله هزدواج کردم حالا مگ چیه بشین خونه ی پدرت راحت

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰
حالا همچين هم كار خوبي نميكنن كه شما هم بخواي انجام بدي مگه شما ها چند سالتونه آخه

بنظر من اینا دخترای دیگم بدبخت میکنن اصلا یه جور وحشتناک داره ازدواج تو سن پایین جا میفته که دخترامون افسرده شدن همه فقد به ازدواج فکر میکنن

❤خدایا شکرت❤

منم متولد 78م.3ساله ازدواج کردم ولی اگه مجبور نبودم تا30 هم مجرد میموندم.صفا کنین تو مجردی با بوی فرندتون😬 ازدواج خیلی مسئولیت و بدبختی داره.

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
خب78 میشه20 سال. معمولا 20سال خیلیا ازدواج کردن چیز عجیبی ک نیست. تو هنوز اون 14،15ساله هایی ک متولد ...

منم 78 ایم ولی نه تنها 20 ساله شدنمون برای خودمون عجیبه برای بقیه هم عجیبه😂انگار یخورده فرق داره 20 سالگی ما کوچیکتر از بقیه ی 20 سالگیاس😬

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
ببین من یکی از بهترین ازدواجا رو داشتم واقعا ولی تو ازدواج هیچی نیست که براش عجله کنی، به وقتش خوبه، ...

سلام خوبی عزیزم؟زایمان کردی؟

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧
2706