2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جمله سرکاری!!!!!!!!😐

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738

شوهرمو پارسال تابستون از کار اخراجش کردن بعدش رف واسه بیمه بیکاری

اقدام کرد ک ۱۸ماه تعلق میگیره.از تابستون پارساااال تاااااااا همین دوماه پیش بیکار بود و تنهادرامدمون بیمه بیکاری بود.تااینکه دوماه پیش یکاری پیداکرد.اوایل صابکارش قبول کردک بیمش نکنه و اونجاکار کنه که بیمه بیکاریشم قط نشه...ولی الان صابکارش زده زیرش میگه یا دیگ سرکار نیا یا بیمه بیکاریتو قط کن من بیمت کنم...ازاین طرفم۸ماه از بیمه بیکاریش مونده خیلی حیفمون میاد میخاسیم تااونموقه از دوجا درامد داشته باشیم.اخه خیلییی عقبیم از لحاظ مالی...از یه طرفم شوهرم ب صابکارش انقد اصرار کرده ک بذاره کار کنه بیمش هم نکنه صابکارشم گفته پس باید پدرمادرتو زنت تعهد بدن ک اگ خدایی نکرده اینجا دستت موند لای دستگا یابرات اتفاقی افتاد تموم مسیولیتش گردن خودته...موندیم چیکارکنیم...کمککککککک😔😔😔😔

عزیزم حالا که به لطف خدا یه کار پیدا کرده قطعش کن بذار کارفرما شوهرت رو بیمه کنه.خدای نکرده اگه تو این مدت اتفاقی برای شوهرت بیفته بیمه هیچ مسئولیتی قبول نمی کنه.جدای از اینکه این هم یک نوع دزدی هست وحرومه و مال حرام هم هیچ برکتی نخواهد داشت

2706