2733
2734
عنوان

امروز انرژی منفیموبارفتن ب طبیعت ب مثبت تبدیل کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 19 پست
قربونت برم الهی خوشحالم یکی  شبیع خودمو پیدا کردم امکلنش هست باهم بیشتر دوست بشیم؟ اگر مای ...

خدا نکنه عزیز دلم ، خیلیم عالی میشه که دوست باشیم با کمال میل😍

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜
خداروصدهزاربار شکر ک اینو خوب متوجه سدین که جقدرررر میشه قشنگ زندگی کرد

بله عزیزم خدارو هزاران بارشکر

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا نکنه عزیز دلم ، خیلیم عالی میشه که دوست باشیم با کمال میل😍

عاقا قبول نیست تو تاپیک من لاو ترکونیدن و دوس شدین منم باید دوستتون باشم🙃😉😜

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
عاقا قبول نیست تو تاپیک من لاو ترکونیدن و دوس شدین منم باید دوستتون باشم🙃😉😜

عزیزم😍سلام دوست گلم ، داشتن دوستی مثل شما افتخار ِ برام ، ببخشید دیر دیدم پستتو آخه خیلی سایت نمیام دیگه

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜
2731
عزیزم😍سلام دوست گلم ، داشتن دوستی مثل شما افتخار ِ برام ، ببخشید دیر دیدم پستتو آخه خیلی سایت نمیام ...

فدااات مهربووونم😘😘😘😘😘