2703
2553

همیشه عادت داشتم موقع عصبانیتم و اینک انرژی منفی بهم قالب میشد با دعوای بزرگتر ویاحتی بادادو بیداد و جربحث باشوهرم یا حالا ...خودموآروم میکردم،ولی از وقتی فهمیدم نباید دزد انرژی باشم ووقتی بدنم ب انرژی نیاز داره اونو از یه منبع مثبت مثل طبیعت و درختا و...بگیرم امشب اولین باری بود ک خودمو با انرژی مثبت  درختا وهوای آزاد سیر کردم

راستش عالیه 

خداجونم ازت ممنونم ک این راه و نشونم دادی شکرت

بچه ها اگ از حرفام چیزی متوجه نشدین برین تاپیک قبلموبخونین

برای خودم ک خیلی مفید بود

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عالیه ، ممنونم که تجربه مفیدتو در اختیارمون گذاشتی😊💜

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜
2720
عالیه ، ممنونم که تجربه مفیدتو در اختیارمون گذاشتی😊💜

خواهش میکنم گل قشنگم

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2714
خداروصدهزاربار شکر ک اینو خوب متوجه سدین که جقدرررر میشه قشنگ زندگی کرد

وقتی میبینم یه نفر به این سطح از آگاهی رسیده خیلی خوشحال میشم ، اصلا به دنیای اطرافم امیدوار میشم

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜
وقتی میبینم یه نفر به این سطح از آگاهی رسیده خیلی خوشحال میشم ، اصلا به دنیای اطرافم امیدوار میشم

دقییییقا

امروزداشتم ی سخنرانی گوش میدادم راجع به اینکه ادم میتونه واسه لحظع ب لحظه اش از زندگب لذت ببره فقط اگر همه کاری و بخاطر خدا انجام بده ینی حتی میخواد اب بخوره راه بره و غیره بگه خدایا بخاطره توئه میگفت خدا مدیون بندش نمیشه و کمکش میکنه 

ما از وجوده باارزشموت اصلااگاه نیستیم

دقییییقا امروزداشتم ی سخنرانی گوش میدادم راجع به اینکه ادم میتونه واسه لحظع ب لحظه اش از زندگب لذت ...

دقیقا ، چقدر خوبه که یکی همفکر خودم رو میبینم ، من دوساله که به این نتیجه رسیدم ، خودم رو از تمام کینه ها و انرژی های منفی دور کردم ، حتی نفس کشیدنم هم برای خداست ، آرامش عجیبی داره

دقیقا ، چقدر خوبه که یکی همفکر خودم رو میبینم ، من دوساله که به این نتیجه رسیدم ، خودم رو از تمام کی ...

میدونین !من قبلا خودمو اذیت میکردم ولی روزبروز داره خیلی چیزها بهم ثابت میشه اینکه وجودمون اونفدر ارزشمندوو عجیبه وکافیه خداروبشناسیم و یک قدم برداریم سمتش به طرز عجیبی میاد سمتمونو چقدررر دلنشینه این همه حس خوب 

من تو زندگب دارم‌سعی میکنم ب هیچی و هیپکس دل نبندم دیدی مثلا بعصیا میگن اخ چقدر تنهاییم و باحسرت.....برخوردد میکنن

من اصلا!!

تاخداهست حسرته هیچیزو نباید خورد

میدونین !من قبلا خودمو اذیت میکردم ولی روزبروز داره خیلی چیزها بهم ثابت میشه اینکه وجودمون اونفدر ار ...

وایی خدای من ، حرفای دل خودم رو از زبون شما میشنوم ، من فکر میکنم این آغاز راهه خوشناسی و خدا شناسی هست ، امیدوارم خدا همرامون باشه تا روزی که بهش میرسیم

وایی خدای من ، حرفای دل خودم رو از زبون شما میشنوم ، من فکر میکنم این آغاز راهه خوشناسی و خدا شناسی ...

قربونت برم الهی

خوشحالم یکی  شبیع خودمو پیدا کردم امکلنش هست باهم بیشتر دوست بشیم؟

اگر مایل بودین درخواست دوستیمو بپذیرین

2706