2733
2734

ده میلیارد پول داشته باشیم بریم سفر دور دنیا😑در همین حد قانع و ساده

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جلو برج ایفل رفتیم ولی اصلا دادنزدیم 😕

ندارم الان 😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2731
2738

آرزومونه با یه کاروان بریم جهانگردی

یه فانتزی داشتم نوجوونی میخواستم شوهرم داد بزنه جلو مردم دوستت دارم سال ششم دوستیمون بود باروووووون شدید منم باهاش قهر کردم با دوستام رفتم سر خیابون بودم داد زد بانو قهرکن ولی بدون دوستت دارما

ازاونروز فانتزی ندارم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
جووووون لاکچری

😕نه باو فقط پول رفت برگشت دادیم اونجا کسی داریم😂😂یک مدت خودشوهرم پاریس زندگی میکرد

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
😕نه باو فقط پول رفت برگشت دادیم اونجا کسی داریم😂😂یک مدت خودشوهرم پاریس زندگی میکرد

جوووووووون من بابام سالی دوبار واسه کارش میره ولی به من واسه سنم ویزا نمیدن

2706