2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کلاس رفتم از طرف بسیج گذاشته بودن .کتاب داره خیلی راحته خودم هم آزمایشی گذاشتم برداشت کردم خوب و راحته

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
2731
منم دلم میخواد توخونه پرورش بدم ببینم چجوریه ولی کسی بلد نبود بهم بگه

باید کلاس رفت و تجهیزات میخواد..

ولی نمیدونم کجا برم ب نتیجه برسه تاتولید یعنی پشتیبانی کنن

یه 

من خواهرم داره مهندسی کشاورزی میخونه میگه پرورش قارچ خوبه ولی الان بازار اشباع هست وفروش سخته میگه اگه حیاط دارین برین سراغ کشت زعفران کلاسش را داره جهاد برگزار میکنه خیلی راحتتر هم هست 

منم دلم میخواد توخونه پرورش بدم ببینم چجوریه ولی کسی بلد نبود بهم بگه

راحته باید کمپوست بخری و جاش تاریک و رطوبت داشته باشه

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
2738
واقعا؟چه خوب.تنظیم رطوبتش و چطور درست کردی؟

من چون کم گذاشته بودم ی کتری گذاشتم بجوشه ک رطوبت داشته باشه 

من خواهرم داره مهندسی کشاورزی میخونه میگه پرورش قارچ خوبه ولی الان بازار اشباع هست وفروش سخته میگه ا ...

عزیزم زعفران رو میشه تو یه اپارتمان خالی 7080متری راه انداخت؟امکانش هست ازخواهرتون بپرسین؟

یه 
میشه بگی چجوریه من میخوام یه کوچولو باشه فقط تجربه ش کنم

باید کمپوست رو بخری یه جا تاریک درس کنی رطوبت هم داشته باشه .

من زیرزمینمون نم داره بسه؟    

خوبه باید مثل هوای شمال شرجی باشه البته من کم واسه تمرین کاشتم ک برداشت هم خوب بود

2706