2737
2734
عنوان

فاطمه2000a لطفا بیا بگو چکار کردی نگرانتیم شوهرت چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 25193 بازدید | 712 پست
واضح بود دلیل دعوتش جیه میخواد خودشون ادم خوبه کنه نه خدایی نکرده رابطه داشته با شوهرت نه میخواد تری ...

من میدونستم این فقط میخواست هم بمن تیکه بندازه هم کدبانوگریشونشون بده منم ک خدای خنگام...یه بارتعریف کردم ک آره من وزهرا یه بارمیخواستیم پیتزادرست کنیم(حالاخونه مادرشوهرم توقابلمه بدون امکانات)زدیم نصفشوسوزوندیم روشم خمیرکردیم...بعداین بلندشدپیتزادرست کردک ب مابگه من اینم

بویِ روزهای خوب می آید...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فاطمه جان کادوی بارداری چی گرفت شوهرت برات؟

من روزی ک فهمیدم باردارم خیلی گریه کردم چندروزی دعواداشتیم اما بعدک آروم ترشدم یه توگردنی برام خریدظریف ودخترونس اماخیلی دوسش دارم‌.‌..ازخسیسی ظریف نخریدمیدونه طلای زخیم دوسندارم بهم نمیادیعنی

2728
عزیزدلم من سکوووت کردم فقط هیچی نگفتم خیلی ازخودم عصبیم واقعا ک چراحرفی نزدم شوهرم کنارداداشش مشغول ...

وای خدا ادم واقعا میمونه چی بگه اون لحظه .اخه بتوچه دختر پررو .واقعا ک خیلی حسودیتو میکنه و درگیرته .بشوهرت میگفتی خانوم با سوپرتیز شوهر من داره میره ددر بعد بمن تیکه میندازه تو خونه باباتم رفته بودی کیش یا شوهر کردی رفتی .

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 
خواهرشوهرت خوب جواب داده .فاطمه جان من میگم این جاری حسودیتو میکنه خیلی .بنظرم مادرشوهرت و برادر شوه ...

برادرشوهرم فوق العاده دوسم داره اینومطمئنم چون مجردیاش خیلی هواموداشت بخدا اما ازوقتی زن گرفته یه جوری شده میدونم خیلی دوسم داره چون خیلی هواموداره اما خوب فرقم کرده

2740
من روزی ک فهمیدم باردارم خیلی گریه کردم چندروزی دعواداشتیم اما بعدک آروم ترشدم یه توگردنی برام خریدظ ...

افرین خب خوبه عزیزم مبارکت باشه .ان شالله زایمانت سرویس بردار.در جواب حرف جارریت ک برا سرویست تیکه انداخت بگو وای ادم ک نمیخواد با یه سرویس پیر بشه من هروقت دلمو زد یکی دیگه میخرم.😊

ممنووووون عزیز دل بیبی چکم هاله انداخته دعا کن فردا ازمایشم مثبت شه و بچه سالم بدنیا بیاد .اخه سقط د ...

الهی ک ب حق فاطمه زهرامیای خبربارداریتوبهمون میدی دلمونوشادمیکنی

برادرشوهرم فوق العاده دوسم داره اینومطمئنم چون مجردیاش خیلی هواموداشت بخدا اما ازوقتی زن گرفته یه جو ...

پس فاطمه جان برادرشوهرتو بخودت نگه دار توام هی ب اون بگو داداش داداش خیلی بهتون خوش بگذره و حسابی برید بگردید برید غواصی .. سوغاتی یادت نره (فقط رو به برادر شوهرت) خخخ جاریت جر میخوره 😁

2706