2737
2739
عنوان

فاطمه2000a لطفا بیا بگو چکار کردی نگرانتیم شوهرت چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 25193 بازدید | 712 پست
عزیزم چقدربگم غرورم له شد میگم نرم سمتش شایداون بیادسمتم مثه قانون جذب

فاطمه  به نطرت  حق نداره  شوهرت  والله شوهر منم بود شای از این بدتر میکرد .میدونی که چقد مهربونه شوهرم...فاطمهههههههههههه   چرا  اخه دختر  .اه حالم بد شد از دستت . باهاش حرف بزن   نزار کسی  بفهمه دعواتونو  مخصوصا خانوادش ...زنگ بزن  کوچیک نمیشی به خدا  شوهرت خیلی منطقیه  ...اخر ایین دوستات کار دستت دادن 😡😡😡

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
مرسی عزیزدلم ک ب فکرم هستی خداروشکرتودنیای مجازی دوستای گلی مثه شمادارم وگرنه دق کرده بودم

بش بگو فاطمه 

من تصمیممو گرفتم خیلی وقته قرار نبوده و نیست طلاق بگیرم زندگیمو از هم بپاشونم 

اشتباه کردم خیانت نکردم که زندگیم خراب شه هر چی بگی حق داری هر کاریم بگی میکنم ولی حقم نیست تااخر عمر تاوان یه اشتباه رو بدم که عمدی نبوده و قصد بد نداشتم فازمخ شوهرت بیشتر ازین ناراحته که تو ازش تو زندگی ناراضی هستی و پیش بقیه بد جلوش میدی فک میکنه از ترس طلاق باشزندگی میکنی فک میکنه دوسش نداری رفتی به فکر یکیدیگخ افتادی

فقط نزار دوستت به خواستش برسه که از هم پاشیدن زتدگی توهه

زندگی دوستت چه طوره وصع مالیش شوهرش؟؟

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فاطمه جان از کارایی ک کردی بگو ...بغل و اینا رو انجام دادی؟دقیقا چ حرفایی زدی بهش؟

بغلش نکردم اماب همه زبونی بهش فهموندم ک بخدامن اون حرفاروازرو حرص گفتم همه قسمی خوردم براش گریه کردم دیگه چکاربایدمیکردم تاب رحم بیاد شده یه تیکه سنگگگگگ الانم زنگ زدم جوابمونداد داره کفریم میکنهههههه

بویِ روزهای خوب می آید...
بش بگو فاطمه  من تصمیممو گرفتم خیلی وقته قرار نبوده و نیست طلاق بگیرم زندگیمو از هم بپاشونم&nb ...

نمیدونم عزیزم انقدر ذکر گفتم انقدر صلوات فرستادم ک نگوونپرس...همش میگم یا ودود مدام ازخداطلب صبرمیکنم یه ریزاشک میریزم دیگه نمیدونم ب کجاپناه ببرم...هیچ وقت فکرش ونمی کردم انقدر درمونده شم هیچ وقت فکرشم نمیکردم علی ک عاشقم بودانقدنسبت بهم بی تفاوت شع منونبینه کورو کرشه بی رحم شه ای خدا😭😭😭زنگ زدم جوابمونداد دلم داره می ترکه تنهاجایی ک میام همینحاس برا دردودل هیچکس وندارم خواهرک ندارم خانوادمم بفهمن اصل ماحرارو عصبی میشن‌...دوستم وضع شوهرش معمولی رو ب پایین ولی فوق العاده بددوستم اخترام میزاره ودوسش داره

بویِ روزهای خوب می آید...

ببخشید مگه چیشده من نمیدونم میشه بگین چه اتفاقی افتاده 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2740
نمیدونم عزیزم انقدر ذکر گفتم انقدر صلوات فرستادم ک نگوونپرس...همش میگم یا ودود مدام ازخداطلب صبرمیکن ...

خوب دلیل حسودیش و به هم زدن زندگیت معلوم شد توسط دوستش

عیب تداره تحنل کن صبر کن اینا هم یه دوره ای داره

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
حتما عزیزم ...اما دیگه تاپیک نمیزنم روانموبهم ریختن واقعا برایه عده متاسف شدم

من میگم چشم خوردی عزیزم  من تجربشو  دارم بدون شک چشم  خوردی ...خصوصا از وقتی اومدی تو سایت مشکلاتت بیشترشده  خیلیا حسرت میخورن  من رو بارداریم  این قدر اطرافیان بهم گفتن خوشبحالت آخرش بچمو از دست دادم فقط ۱۵دروز زنده موند.....از قرآن کمک بگیر 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
بغلش نکردم اماب همه زبونی بهش فهموندم ک بخدامن اون حرفاروازرو حرص گفتم همه قسمی خوردم براش گریه کردم ...

چرا بغل نکردی؟مادامی ک غرور رو کنار نزاری شوهرت اروم نمیشع عزیزدلم.حرف و صحبت اگ میخواست تاثیر بزاره دیگ بوسه و بغل بوجود نمیومد.همه تلاشتو نکردی کم کاری کردی دیگ 

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 
نمیدونم عزیزم انقدر ذکر گفتم انقدر صلوات فرستادم ک نگوونپرس...همش میگم یا ودود مدام ازخداطلب صبرمیکن ...

فاطمه خیییلی ناراحت شدم .همش  تاپیکات ک میخونم یاد خودم میوفتم .منم  با شوهرم اختلاف سنی داریم 12 سال .... درک نکردن هم دیگه همینه دیگه .تو هم مث منی منم اوایل  مث تو بودم ..همش میگم کاش دیرتر ازدواج میکردم عاقل تر بودم .شوهر منم مث شوهر خیلی صبوری میکرد ..من تو 20 سالگی  و فکر چیزای دیگه ولی شوهرم یه فکر دیگه ولی من بچه هم داشتما .......اخه دختر اشتباااه بزرگ کردی و  این حرفا میزنی (حرف مامانش و خانوادش)پیش میکشی ..یکی دیگه خصوصیتت مث منه بلد نیستی حرفاتو درس بزنی سیاست هم ک دیگه هیچی .. ..رفتارت کاملاااااا اشتباه هس ...یه روزی مث من حسرت اینزوزا رو میخوری ک چرا خرابش کردی .من الان 29 سالمه..شوهرم42 هس الان دیگه مشکل خاصی نداریم..شگر خدا........ تو هم عاقل  تر بشو قدر شوهرتو بدون ...

2706