2410
2553
عنوان

فاطمه2000a لطفا بیا بگو چکار کردی نگرانتیم شوهرت چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 25193 بازدید | 712 پست

خیلی حالم بد...صبح گفت توام‌بروخونه بابات تنهانمون هرچی ام احتیاج داری بردارببرباخودت😔😭با باباتم مشورت کن فکراتونوبکنید منم‌ازتصمیمت مطلع کن...حالم ازاین سنگ دلیش بهم میخوره ازخودراضی بدبختتتتتتتتتت عین خیالش نیست ک من وازدست بده ازاین همه خون سردیش متنفرررررررم دلم میخوادبزنم توگوشش بگم من همونم ک یه روز دوسم داشتی چ مرگت شده...بی معرفت چ زودهمه چیز از یادت رفت واقعا ک مردا همشوووووون سرتا پا یه کرباسن این همون ک همه تواین سایت میگفتن چ خوب...دلم وآتیش میزنه باحرفاش هرچی اشک ریختم مظلوم بودم دلش ب رحم نیومدانگارداره بایه شی رفتارمیکنه استفادش وبکنه بعدم بندازش کنار بی مروت نامرد...منم شده بمیرم از دوریش دیگه منتش ونمیکشم میرم ببینم کی رو بهترازمن پیدامیکنه فکرکرده همه کس زنش میشه بااین شرایط زندگیش 

بویِ روزهای خوب می آید...

فاطمه جون منم درجریان تاپیکات وزندگیت هستم واقعامتاسفم ک زندگیتون ب اینجارسید اگه واقعاشوهرتو دوس داری یه کاری نکن پشیمون بشی وحسرت نداشتنشو بخوری هروقت اومد بشین عاقلانه باهاش حرف بزن منم اختلاف سنیم باشوهرم ۱۲ساله وتقریباهمسن خودتم منم خیلی ارفتارای توروانجام دادم خیلی وقتابهش میگم کاش باهات ازدواج نمیکردم خیلی دلشومیشکونم 

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه مدت افسردگی گرفتم ولی دارم خودمودرست میکنم چون واقعادوسم داره هرکاری هم واسم انجام میده ولی منم دوسدارم شوهرم اهل بگوبخندباشه اهل پارک وتفریح دونفره باشه ولی شوهرمنم مثل شوهرتو همش میگه اینکارونکن زشته فلان جانخندزشته فلان کارونکن منم ازلجش بیشترانجام میدم منم مثل توخیلی سردرگمم😣😥😭ولی وقتی اومد برو پیشش بگو تواونهمه ادعای دوس داشتن کردی همینقدتحملموداشتی بگوتوهم هیچ جایی کوتاه نیومدی اگه میخوای بیا هردومون ازاول شروع کنیم اخلاقای بدگذشته رودور بریزیم

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
خیلی حالم بد...صبح گفت توام‌بروخونه بابات تنهانمون هرچی ام احتیاج داری بردارببرباخودت😔😭با باباتم م ...

به نظرم روز جمعه برگرد خونه اگه‌ حرفی از طلاق هم زد بگو من دوست دارم میخوام باهات زندگی کنم.اگه تو تصمیم به طلاق داری خودت برو به بابام بگو

2720
یه مدت افسردگی گرفتم ولی دارم خودمودرست میکنم چون واقعادوسم داره هرکاری هم واسم انجام میده ولی منم د ...

عزیزم توام شبیه منی...واقعابریدم خستم‌کرده دیوونه شدم ازدستش...بخداغرورم کلانابودشددیگه نمیرم سمتش

به نظرم روز جمعه برگرد خونه اگه‌ حرفی از طلاق هم زد بگو من دوست دارم میخوام باهات زندگی کنم.اگه تو ت ...

عزیزم چقدربگم غرورم له شد میگم نرم سمتش شایداون بیادسمتم مثه قانون جذب

2714
نه عروسی کرده حاملس تو پربازدیدا

چیشد مگه رفته قهر 😢😢😢😢😢

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
عزیزم چقدربگم غرورم له شد میگم نرم سمتش شایداون بیادسمتم مثه قانون جذب

فاطمه جان از کارایی ک کردی بگو ...بغل و اینا رو انجام دادی؟دقیقا چ حرفایی زدی بهش؟

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 

عزیزم مگه باردار نیستی 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

مشکلات به خاطر جاریه اره اون همچیو خراب کرد

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2706