2737
2734
عنوان

فاطمه2000a لطفا بیا بگو چکار کردی نگرانتیم شوهرت چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 25193 بازدید | 712 پست
من ساکتم چیزی نمیگم مظلوم نمایی می کنم ب چشمش نمیادتاحرف میزنم میگه تصمیمت وگرفتی؟

فقط بغل .از پشت بغلش کن .خودتو جا بده تو بغلش اصلا هم وقتی میگ فکراتو کردی جواب نده فقط بغلش کن.

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 
فاطمه جان بغل خیلی کارا میکنه برو بچسب بهش و بغلش کن بگو هرچی میگی حق داری (این جمله جادوییه)من توجی ...

چشم عزیزم باورکن خودم دارم‌نابودمیشم هرکاری حاضرم بکنم

بویِ روزهای خوب می آید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم وقتی بقول خودش اونجوری خورد شده و دلگیر شده و ادمی ک انقد از اسم طلاق بدشمیومده و حالا داره حر ...

واقعا وقتی اینجوری گفتی بیشترب این ک چ کار زشتی رو ناخواسته انجام دادم پی بردم اعصابم داغون شدراست میگی بخدا

2731
مرسی عزیزدلم خداکنه فقط خداکنه

وای فاطمه جون تاپیکت خوندم خیلی ناراحت شدم هرچی گفت بگو تو حق داری من اشتباه کردم شبا اگه جاش هم جدا کرد برو بغلش کن بگو من تصمیم گرفتم فقط تا اخر عمر با تو باشم یه تار موی تو رو به هیچ کس نمیدم،حتی اگه رفت خونه مامانش نیومد تو هم برو خونه مادرشوهرت مطمعن باش جلو مادرشوهرت چیزی نمیگه.فقط خواهش میکنم ببخشیدا ولی زبون درازی نکن 

وای فاطمه جون تاپیکت خوندم خیلی ناراحت شدم هرچی گفت بگو تو حق داری من اشتباه کردم شبا اگه جاش هم جدا ...

مرسی عزیزدلم ک ب فکرم هستی خداروشکرتودنیای مجازی دوستای گلی مثه شمادارم وگرنه دق کرده بودم

2740
فدات عزیزم.چی شد؟از دلش درنیوردی؟

خدانکنه دوستم...شده یه تیکه سنگ...شده یه مرد بی احساس وکوروکر...چ جوری ازدلش دربیارم من...همه زندگبم شده حسرت گذشته وگریه نگاه ب عکسای دونفرمون وگریه...فکرکزدن ب مهربونیای سابقش وگریع...همش نگاهم ب درو دیوارو وسایل خونس مثه کسی ک ازمرگش خبزداره باهمشون وداع میگم دلم گواه بدمیده دنیابرام شده جهنم خداکنه هیچ کدومتون توشرایط من نباشید

خدانکنه دوستم...شده یه تیکه سنگ...شده یه مرد بی احساس وکوروکر...چ جوری ازدلش دربیارم من...همه زندگبم ...

نگران نباش فک کنم میخواد تنبهت کنه وگرنه اونم دوست داره.تو فعلا کوتاه بیا هرچی گفت بگو تو حق داری.هر وقت هم گفت طلاق بگومن دوست دارم‌ میخوام زندگی کنم،زمان بگذره درست میشه

دیگه هیچ حرفی با هم نزدین؟؟

سلام...امروز صبح رفت بندرعباس بخاطرکارش گفت احتمالاتاجمعه بمونم منم اومدم خونه بابام...نمیدونم شایداین شدیه بهونه ک من برم خونه بابام میترسم برگشتی توش نباشه

2706