2733
2734
عنوان

فاطمه2000a لطفا بیا بگو چکار کردی نگرانتیم شوهرت چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 25193 بازدید | 712 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاریم اومداینجا مامانم انقدتحویلش گرفت اعصابم خوردشدا...خخخخ...علی بودپیشم گفت وااای فاطمه جونم چرابی احتیاطی کردی بایه سهل انگاری یه عمرپشیمونی براخودت گذاشتی...علی ام گفت اصلاهم غصه نداره چ خبرمگه؟؟دورازجون جوون ۱۸ساله ک ازدست نداده یه جنین سه ماهه بوده ک مطمئنم ب صلاحش نبوده بیادپیشمون سن خانمم ک کمه حالاحالاهاااا وقت داره برام بچه بیاره😍😍😍خیلی ذوق مرگ شدمانمیدونی...اونم گفت من واسه شماناراحتم داداش خیلی علاقه داری ب بچه...علی ام گفت من اول ب فاطمه علاقه دارم بعدبچه

بویِ روزهای خوب می آید...

وقتی رفتن کلی قربونش رفتم گفت من اهل خاله زنک بازی نیستم اما زهرابرام گفته داداش نسترن خیلی ب فاطمه توهین میکنه فاطمه ام بلدنیست حواب بده ب زهراقول دادم این بارببینم جوابشوبدم ک اتفاقا ب چشم خودم دبدم

...حالام دیگه راجع بهش بحث نکنیم یه چبزی شنیدی جوابشودادم تمام😐

2728

دلم میخواس برم پیش زهراهزارتاماچش کنم...علی میگه توخیلی ساده ای زودعصبی میشی زودخوشحال بی هوازنگ زدم زهرافک کن حالاروز قبلش محلش نمیزاشتم😂انقدباهاش مهربون بودم...علی میگفت خدای تابلوبازی توفاطمه

ممنونم عزیزم ۱۳هفته بودم...توروخداببخشیدمهربونم بخدا انقدمشغله فکری داشتم یادم نبود

خواهش میکنم انشالله بهترین ها برات رقم بخوره و تاساله دیگه یک بچه سالم دیگه بیاری

2740
ای جوونم عزیزم

گفتم که جاریت خودش گور خودشو میکنه تو اصلا نکران نباش به این روند ادانه بده کم کم همه میشناسنش 

ان شالله بعدا خدا بت نی نی خوبی بده

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
دلم میخواس برم پیش زهراهزارتاماچش کنم...علی میگه توخیلی ساده ای زودعصبی میشی زودخوشحال بی هوازنگ زدم ...

عزیزم ازاین به بعدفقط بچسب به شوهرتوزندگیت جاریتم سگ محل کن حرفای زندگیتم بهش نگو

عزيزم خوشحال شدم خدا رو شكر شوهرت خودش ديد يه انداختناي جاريت رو افرين خوب جوابش رو داد تا اون باشه ...

آره عزیزم خیلی بی ادب ازدستش آسودگی ندارم امشب بعدمدتهااومدم خونمون راحت باشم لشگرکشی کردن اومدن خونمون روانی شدم

گفتم که جاریت خودش گور خودشو میکنه تو اصلا نکران نباش به این روند ادانه بده کم کم همه میشناسنش  ...

توکل بخداعزیزم امشب ک اومدن خونه ام روانم ریخت بهم خودم بعدمدت هااومدم خونه ام زنگ زدن ک میخوایم بیاییم عجله ای فقط خونخ تمیزمی کردیم

عزیزم ازاین به بعدفقط بچسب به شوهرتوزندگیت جاریتم سگ محل کن حرفای زندگیتم بهش نگو

دلم میخوامحل نزارم امایه زبون چرب ونرمی داره ک اگه بخوام جواب ندم ومحل نزارم همه میگن فاطمه بی ادبه

2706