2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصولا عکس رنگی چسبندگی های خفیف رو باز میکنه

من ۳ بار عکس رنگی انداختم

دوبار هم لاپاراسکوپی کردم یه لولم جسبندگی داره  هیچ جوره باز نشده ...

امیدوارم شما جواب بگیری 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2728

من دو بار 

هر بارم همون ماهی که عکس گرفتم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2740
همون ماهی که عکس رنگی میگیریم میشه اقدام کرد؟

بله 

یادم نیست چندم پریود بود،،همون روز که دکتر تعیین کرده بود رفتیم بعدشم جلوگیری نکردیم همون ماهم باردار شدم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
خدا کنه اینجور بشه اخه دکتر گفت بعد عکس میفرستم برای ای وی اف...خیلی ترس تو وجودمه

آی وی اف ترس نداره که

اره ترس نداره من سنم کمه از نازایی میترسم

نه انشالله که چیزی نیست

تا حالا دارو مصرف نکردی ؟

من هر بار یکسال دارو مصرف کردم 

هر دو با  هم خودم اصرار به عکس رنگی کردم 

حتی برای بچه دومم که اقدام کردم 

دوباره یکسال دارو خوردم و نمیشد 

دکتر احمقم زیر بار نمی رفت عکس بنویسه 

انقدر التماسش کردم تا عکس نوشت و همون ماه باردار شدم 

میشه بگی چند ماه اقدام بودی؟؟من عکس رنگی گرفتم تازگی الان تو اقدامم دعا کن برام

عزیزم 

اصلا نگران نباش و استرس نداشته باشمن بار اول بعد از یکسال ناباروری و مصرف دارو دکترم برام عکس رنگی نوشت همونموقع که عکسو گرفت گفت به مقدار چسبندگی داشتی باز شد.قرار شد اون ماهو جلوگیری نداشته باشیم از ماه بعدشم بریم دکتر  .که همون ماه  بدون مصرف هیچ دارویی باردار شدم 

بار دوم هم دختر اولیم 5 سالش بود یکسال طول کشید بعد یکسال درمان و نتیجه نگرفتن دوباره دکترم عکس رنگی نوشت که دوباره همون ماه باردار شدم

برات دعا می کنم عریزم

نه انشالله که چیزی نیست تا حالا دارو مصرف نکردی ؟ من هر بار یکسال دارو مصرف کردم  هر دو با & ...

سلام عزیزم شما ک سر دوتا بچتون عکس رنگی گرفتین و بعدش باردار شدین آیا دارویی هم استفاده میکردین؟ مثل قرص و امپول؟ و آیا مشکل مشخصی داشتین مث‌تنبلی اینا؟

رادینم زندگیمه🧿 و منتظر دومین پسر زندگیمونیم🙋🏻‍♀️♥️خدایا سلامت دارش  🙏🏻🤰🏻😘