2752
2734
عنوان

تاپیک که خانمه پیام داده بود به دوست پسرش

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 35 پست
بابامن ماجرای همون خانم روتعریف کردم شما فکرکنم اشتباه برداشت کردی

پست من رو میخواست ریپلای کنه جواب من بود 

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
شیطنت با خیانت فرق داره شیطنت مال کوچکتراست.بعد ۲۵ سال دیگ شیطنت بودنش بنظرم منطقی نیست.بازم نمیدون ...

وقتی متاهل شدی شدی دیگه حالا تو هر سنی نباید بگم سنم کمه میتونم هر کاری بکنم تاهل اول تعهد داشتنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی متاهل شدی شدی دیگه حالا تو هر سنی نباید بگم سنم کمه میتونم هر کاری بکنم تاهل اول تعهد داشتنه&nb ...

ادم پاک متاهل هم نباشه خیانت نمیکنه من ۵سال پای عشقی که هرروز داغونم میکرد موندم یه لحظه هم نتونستم به خیانت فکرکنم آخرشم اون خیانت کرد😔تعهد فقط با تاهل نمیاد

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
2731
ادم پاک متاهل هم نباشه خیانت نمیکنه من ۵سال پای عشقی که هرروز داغونم میکرد موندم یه لحظه هم نتونستم ...

خب شما چون تعهدی نداشتین ساده ترین راه ول کردن وکات کردن بود ولی تو ازدواج وقتی بله میگی باید برای ساختن مبارزه کنی زندگی ساختنیه همینه که میگن نصف دینت کامل میشه چرا یاد می گیری یاد میدی صبور مشی می بخشی کلاً تکامل پیدا می کنی ولی برا روابط خارج از ازدواج میتونی انرژی نزاری وکات کنی ویه نفر دیگه که شبیه به ایده آلاتون هست پیدا کنین