2752
2734
عنوان

تاپیک که خانمه پیام داده بود به دوست پسرش

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 35 پست

استارتر و بچه ها کمکم میکنید؟پایان ناممو تحویل بدم

کسی رو میشناسید که تبریزی و فارس ازدواج کردن بچه هم دارن؟واقعا به کمکتون نیازدارم فرصتم امروز و فردا مونده اگه تو فامیل و دوست و آشنامیشناسید کمکم کنید از۱۰۰ نفر ۴۰نفر پیدا کردم مونده ۶۰ نفرم که اگه ۳۰ تا زوج پیداکنم کارم حله اگه کسی رو میشناسید معرفی کنید یه پرسشنامه میدم علامت بزنن از طریق نت عکسشو میدم راحته

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
با دوست پسره هم هماهنگ کرد هم دوستش شوهره گول خورد یانه

گفت فقط ی اس بود من دادم اونم ج نداده ب مااینجوری گفت اهان گفت ب شوهرم گفتم بروپرینت خطموبگیر؛بعرش گفته بودکه دوستم داشته دوست پسرشوامتحان میکرده ازخط منم ی اس داده ولی اون ج نداده ولی کتکم زده بودتش شوهره 

تا روووت میگیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من منظورم این نبود ایشون خیانت نکرده ولی میخاست اینجور بقبولونه در ضمن اینجا همه می گفتن اکثراً شیطن ...

باور می‌کنی خواسته شیطنت کنه ؟! ://

آدم گاهی آنقدر تنها می شود وبا خودش حرف میزند که تبدیل می شود به دو نفر ... ؛)
من منظورم این نبود ایشون خیانت نکرده ولی میخاست اینجور بقبولونه در ضمن اینجا همه می گفتن اکثراً شیطن ...

شیطنت با خیانت فرق داره

شیطنت مال کوچکتراست.بعد ۲۵ سال دیگ شیطنت بودنش بنظرم منطقی نیست.بازم نمیدونم

گفت شوهرم شب ک اومد زنگ زد ب پسره ک جواب نداد منم از یه خط دیگه ب پسره پیام دادم ک اگه بهت زنگ زد نگو منو  میشناسی و اونم قبول کرد و شوهرش قانع شد 

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️